Zararlı Yazılım WINDOWS ISO Dosyasına Virüs Gömmek

filolog6868

Yeni üye
14 Ocak 2019
31
0
Elimde Windows 8.1 var iso dosyasının içine yaptığım virüsü koymak istiyorum kuran kişi kurulumu herşeyi yapsın sonra benim virüsüm açılsın böyle bir şey nasıl yapabilirim yardım edebilir misiniz

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
NTlite ile iso yu düzenleyebilirsin windows dosyalarını düzenlemek için en kolay yöntem NTlite kullanmak orada trojeni istediğin yerlere gömebilirsin işi bilmen gerek öyle tek sefer de şıp diye olmuyor, yapamayabilirsin ilk denemede

TheFlow

Üye
19 Şub 2021
200
2
ilk öncelikle öyle kolayca olmaz, isoyu herhangi bir toola (örnek daemon tools) açman gerek. sonra asm kaynak kodlarını elleyip yeniden nasm ile bin dosyasına compile et. Benim bildiğim yol bu :=)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.