Windows Live Messenger Eski Sürüm Kullanımı

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,430
781
30
root@adige~#

Merhaba,

Arkadaşlar iyi forumlar kolaylıklar dilerim, Bilindiği üzere zamanında "Windows Live Messenger" Adlı bir Chat programı vardı. 2013 Yılında güncelliğini yitirdiği için kullanılamaz hale gelmiş durumda, Ancak uzun araştırmalarım sonucunda, bu programı tekrar entegre edip, eski kullanımına kavuşturan bir web site ile karşılaştım sizlere sunmak istiyorum.​

= Aşamalar =​

1 - Öncelikle Belirtilen link üzerinden Üyelik oluşturuyoruz,

Step- 1
E-mail adres kısmına [email protected], User name Kısmına, Kullanıcı adımızı ve Password kısımlarına şifrelerimizi giriyoruz,

Step-2
Gerekli tikleri işaretliyoruz

Step 3
"Create Account" kısmına tıklayıp üyeliğimizi oluşturuyoruz

Link 1 :

2- Aşağıdaki link üzerinden gerekli, Türkçe olan, Windows Live Messenger, Programını indiriyoruz.

Link 2 :

3- Yükleme Sonrası Windows Live Messenger'i Başlatıp, Üye olduğumuz, E-posta ve şifremizi yazarak, Giriş işlemini yapıyoruz​

4- Gördüğünüz gibi eski sürümü tekrar kullanabiliyoruz :)

Videolu anlatım

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=q8BL9S4zYtM[/ame]

İyi kullanımlar dilerim :)

Son düzenleme:

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Cevap: Windows Live Messenger Eski Sürüm Kullanımı 2021

Elinize sağlık hocam :))

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701
Cevap: Windows Live Messenger Eski Sürüm Kullanımı 2021

elinize emeğinize sağlık hocam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.