//Windows Live Messenger Geri Geliyor - SolidStar//

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Titreşim var mı :D
Olmaz mı Nudgemiz yolda :)

Güzel bir düşünce, güzel bir uygulama olmuş. Tebrik ederim...
Teşekkür ederim abicim :)

Gözümde canlanır o koskoca mazii ^^ :)
Dimi :)

geçen gün yapıcam diyince inanmamıştım şimdi bakıyorum ciddi ciddi yapmışsın helal olsun vallahi kardeşim ellerine kollarına sağlık madem o kadar emek verdin program için önlerden yerimi ayırtayım :D
Ee ben sana dedim, o konuşmalardan anlamalıydın sıyırdığımı. Skype canıma tak etti :D

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Aslında baya iyi yönetim toplantılarını vs buradan yapabiliriz. ;) ellerine sağlık. Biraz da modernlik katabilirsin.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27

R3dh4t

Katılımcı Üye
25 Şub 2016
270
0
Amsterdam
Ve aleykum selam,

abi oncelikle ellerine saglik, cok guzel programlar yapiyorsun, sana basarilar diliyorum.

Selamun aleyküm arkadaşlar.

Eski şampiyonu özleyenler vardır aranızda mutlaka. Skypetan bıkmış o eski günlere dönmek isteyenler vardır :)
Bunlardan birisi de benim. Ve kolları sıvamanın vaktinin geldiğini düşündüm.

Windows Live Messenger benim tarafımdan baştan kodlanıyor :)

2009 Sürümünün birebir kopyası olacak şekilde kodluyorum. Baştan inşa ediyorum. Tema emoticonlar vs. herşey aynı olacak.

Gelelim görsellere:

7AaBEP.png

PQ1746.png

gXrPzZ.png

9GaY8o.png

Bu kısım daha kodlanıyor :)

Gelelim özelliklere:
-Skype kişileriniz ile mesajlaşabileceksiniz.
-İsterseniz size özel Solid Live hesabı açabilir, isterseniz de normal skype hesabınızdan oturum açabilirsiniz :)
-Anlık olarak özel mesajlaşma mevcut.
-E-Mail istemcisi mevcut.
-Tarzınızı belli edebileceğiniz emoticonlar eklendi :)
-Arka planınızı kendi isteğinize göre düzenleyebileceğiniz seçenekler eklendi.
-Meşhur mesaj sesi artık yeniden canlanıyor :)
-Nudge yollama özelliği aktif :)

Sorunlar:
-Oyunlar çalışmıyor.
-Kameralı sohbete bağlanılamıyor. Sunucu ücretsiz sunucu olduğundan dolayı bu kadar yükü kaldıramıyor (Sunucu konusunda destek çıkmak isteyen varsa sunucuyu oraya aktarabilirim)

ÖNEMLİ: Mesaj gizliliğiniz önceliğimdir. Mesajlarınız siz silmediğiniz sürece kilitli sunucuda saklanır, siz temizlediğinizde de sunucudan komple silinir.Geri alma şansı yoktur!

NOT: Skype kişilerinizle mesajlaşırken skype sunucusunu kullanmak zorundasınız. Messengerin mesajlaşma ekranı olacak ancak sunucu tabanı skype olacak. Bu nedenle skype kişilerinizle mesajlaşırken yapılan her şey Skype'nin sorumluluğundadır.

Arkadaşlar program henüz bitmedi, üzerinde çalışıyorum. Bittiğinde yayınlayacağım :)

NOT: GPU Xtreme ön lisansları henüz dağıtılmadı sunucudaki bir problem nedeniyle. Dağıtıma en kısa sürede başlanması planlanıyor.

;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.