Windows XP Format Atamıyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XeLanor

Üye
21 Mar 2012
234
0
Türkiyede bir yer.
Arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz !
Size derdimi anlatayım benim bilgisayarım 1,50 GB RAM'lı ve Windows XP'ydi önceden ben " Deamon Tools " aracılığıyla Windows 7 Professional format attım ve Windows 7 yaptım şimdide Windows XP yapmak istiyorum aynı şekilde Deamon Tools sayesinde, ama uyumluluk sorunu veriyor ben çevrimiçi çevrimdışı tüm uyumluluk sorunlarını arattırdım bitürlü yapamadım lütfen çalışan bi .iso verin ve bunun çözümünü söyleyin.

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Arkadasım Uyumluluk Sorunundan Degil Bence Sen Bi Öm At Konusalm Yani Seyden Olabilir Önyüklemede Sorun Olur Bu Yüzdende Uyumluluk Sorunu Der Yani Ben Format Atıyorum Bazen Pc'Lere Böyle Sorunlar cıkıyor Sen Bi Dene Derim.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bios Ekranından Başlayarak Atman Lazım Windows 7 Üst Sürüm Olduğu İçin Sistem Açiklken xp Yüklemene İzin Vermez Cd Yi Takip Bios Ayarlarını Yaparak Oradan Devam Etmen Gerekiyor Kolay Gelsin

neotam35

Katılımcı Üye
20 Kas 2009
381
0
Kardeşim Wın7 Den Xp Ye Geçmek İstiyorsan Eğer Similasyon İle Yapman Lazım Nette Xp Similasyonu var Onu İndir Kur Bendede Aynı Sorun Vardı...

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama internette "flash bellek ile xp format" yazarak aratırsan işine yarayacak birkaç program bulabilirsin. Ama cd rom çalışıyorsa cd ile format atmanı tavsiye ederim. Flash ile neredeyse iki kat daha uzun sürüyor :)

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
senin dediğin yükseltme olabilir xp den win7 ye gecis oluyo formatsız ama win7 den xp ye düşüremezsin.. forumda windows bölümünde win7 bulabilirsin usb ile atcaksan novicorp kullanabilirsin

CodedProTurkish

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
320
0
Malatya
Usb'nin İçindekileri D'ye At Sonra Biçimlendir WİN XP Dosyalarını İçine At Res Cek Pc'ye Sonra'da Boot Menuden USB Sec At Formatını :D D'yi Silme Usb'nin İçindekiler Gider :) 4 GB'lik Telefonun Micro SD'yede Atabilirsin 2'GB Olsada Olur :D Çareler Tükenmez Dostum

Yengeç

Üye
28 Eyl 2006
57
0
Merhaba Cd ile Önyükleme Yapıp herhangi Bir Hata İle Karsılasırsanız Bunun Neden Biosda Hdd nin AHCI Mode Olmasıdır Onu İde mode Yapıp Kurabilirsiniz Cogu Win7 Kullanıcısı Yeni Sistemlerde Bu Sorunla Karsılasıyor Bilgi Amaclı Aklında Bulunsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.