Windows XP kurulumu/Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neolux

Yeni üye
23 Ocak 2010
1
0
ben formatı atarken güç kesintisi oldu bilgisayarı tekrar acerken kur yeniden başlatılıyor diyor ama baslamıyor ve siyah ekranda beklio :(((( yardım edebilirmisiniz

sehrinefendisi

Yeni üye
12 Şub 2008
32
0
arkadaşlar dün sürücünün birine windows 7 i kurdum diğerinde de wista ultimate vardı nasıl olduysa ultimate serial istedi lütfen biri yardım etsin tşk

kocamehmet

Yeni üye
17 Şub 2010
5
0
Dünya
arkadaslar bende laptop var ve sistem üzerine cakılı vista yüklü ben bunu windows 7 ye cevirmek istiyorum ama sistem çakılı oldugu için değiştiremiyorum bana yardımcıı olursanız sevinirim

sahan-1

Yeni üye
10 Nis 2010
1
0
Tesekkürler kardes cok iyi ayrintili yazmissin fakat benim bilgisayarim da ki fest plate nin bozuk oldugunu arkadasim söyledi bende yeni bir fest plate aldim taktim fakat dügmeye basip calistiriyorum fakat ekranda signal yok yaziyor ve ekran kapaniyor daha baska ne bozuk olabilir bilmiyorum yardimci olursan sevinirin. Bir arkadasim format cekmisti bilgisayarin kutusu yatikken ilk önce calisti kaldirinca tekrar durdu sonra bende yeni fest plate aldim taktim yine dedigim gibi olmadi yardimlariniza simdiden tesekkürler

melet

Yeni üye
25 Nis 2010
2
0
komtanım eline sağlı birde windows7 home premunun formatını resimli anlatımını yaparsanız çok sevinirim

wertexman

Yeni üye
27 Ara 2009
8
0
Korgenaralllim HP dv6 1225et bi pc var ona nasıl xp yüklerim
win7 işletim sistemine sahip
bios adı: ınsyde H2O
xp cd'sini takıyorum sizin dediğiniz gibi ama bu benim pc'ye xp olmadı yardım ederseniz sevinirim
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.