Windows XP niz VİSTA gibi görünsün istermisınız?(üstelik hızlanıyor da!)

17 Şub 2007
92
8
yok abi tema haricinde dosyalar da yüklüyor..
Vistaya özel şeyler..
Kurulumda göreceksin seçtiriyor değiştirilecek dosyları..

RæP LoRDu

Katılımcı Üye
18 Tem 2007
717
4
HipHopLand
SağoL Kardeş GüzeLmiş . Bende WindowBlinds Kullanıyodum Oda GüzeL ama Trial . Vista Starter Edition Gördüm Bu Kadar Lanet bişe oLamaz Xp nin Köpeği oLsun demiştim :D Ötekilerini biLmem Tabi Bunu Denicem Tekrar SağoL !! D:

ismailyegul

Yeni üye
14 Tem 2007
47
0
sağolasın kardeş ben daha önce indirmiştim bir ayı geçkin de kullanıyorum.çok güzel bi şey.istiyorsanız ben size skin de upload edebilirim.istiyenler özel msj atsın bana.

blood_5688

Yeni üye
12 Tem 2007
6
0
arkadaşlar kapaış ve açılışı hızlandırmak için sizlere bir kaç ,ince ayar anlatayım bu şekilde açılış ve kapanışı hızlandıra bilirsiniz

ilk önce bilgisayarımın üstünde sağ tuş özellikler diyoruz daha sonra gelişmişe tıklıyoruz, ordanda al tarafta başlangıç ve kurtarmanın yanında ayarlar kısmına tıkllıyoruz yeni açılan pencerede üst tarafta

işletim sistemleri listesini gösterme süresini 1
gerekirse kurtarma seçenekleri gösterme süresini 1 yapıyoruz

tama diyoruz ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz farkı göreceksiniz

birde eğer bilgisayarınız sanal bllek uyarısı veriyorsa onada yukarıdaki yolu izleyip
üst taraftaki performans'ın altında sağ tarafta ayarla diyoruz yeni gelen pencerede üst tarafta gelişmişbutonunu tıklıyoruz alt tarafta değiştire basıyoruz yeni pencerede özel boyutu seççip

başlangıç boyutunu 512
en büyük boyutuda 2048

ve ayarla diyoruz tamama tıklıyoruz yeniden başlatma isteye bilir bilgisayarınız yeniden başlattıktan sonra bu sorundan da kurtulmuş oluyorsunuz bilgisayarınız da hızlanma göreceğinizden emin olabilirsiniz

:)) herkese kolay gelsin

SeRK@ K@ZuYa

h4kn

Yeni üye
8 Ağu 2007
1
0
ben yenıı uye oLdumm indiriomm ınsaallahh gevşeklik olmas :D
her ne olursa olsun emeqe sayqıı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.