Windows XP'yi Tek Tıkla Orjinal Yapma

laz-h

Yeni üye
24 Kas 2009
2
0
Dosya zaten virüslü neden bahsediyorsunuz bu adama allah razı olsun nasıl diyebiliyorsunuz.

unknowable

Yeni üye
28 Kas 2009
3
0
arkadaşım önceikle paylaşım için teşekkürler.rapidden programı indirmeye çalıştığımda dowload sonunda öğeyi yükleyemediğini söyleyip çıkıyor.2 kere denedim yine aynı hatayla karşılaştım.bu sorunu nasıl çözebilirim veya linki yenileyince çözülürmü?yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

fenasi1971

Yeni üye
8 Kas 2009
4
0
merhaba Windows XP'yi Tek Tıkla Orjinal Yapan programı indirmek istiyorum ama rapid sürekli error veriyor acaba sebebi nedirkine yada farklı bir link varmı dovnload etmek için

fenasi1971

Yeni üye
8 Kas 2009
4
0
kardeş çok teşekkürler ama rapidde sorun var heralde tıklıyorum sürekli error veriyor napmam lazım

spacemaker

Üye
20 May 2009
80
0
arkadaslar bu programı bende kullandım yanlız eset bunu virüs olarak algılıyor eseti devre dışı bırakın öyle kurun derim

fenasi1971

Yeni üye
8 Kas 2009
4
0
merhabalar arkadaşlar bu rapidde sorun var heralde bu programı bir türlü indiremiyorum sürekli error veriyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.