Windows'da SQLMap'te sorun

K4YS3R1L1

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
516
0
Berzah Alemi
Merhaba arkadaşlar. Windowsa pyhton + sqlmap kurdum fakat aşağıdaki hatayı alıyorum. Nedeni nedir?
mMj7nR.png

K4YS3R1L1

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
516
0
Berzah Alemi
Sanırım sadece python2 sqlmap.py yazmışsın. Bu çıktıyı alman gayet normal. SQLMAP kullanımı için direkt
python2 sqlmap.py -u hedefsite --dbs yazman yeterli

Hocam açtığımda böyle oluyor ben hiçbir şey yazmadım .d?

Tek sorun şu, sqlmapi kullanmayı bilmiyorsun. Önce nasıl kullanıldığını araştır

Sqlmap'i kullanmayı bilmediğim doğru. Fakat açılış ekranında bu geliyor. Üsluba dikkat mi etsek acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Hocam açtığımda böyle oluyor ben hiçbir şey yazmadım .d?

Sorun da bu zaten. Sadece python2 sqlmap.py yazarsan bu ekranı alırsın. Direkt gerekli parametreleri yazman gerekli.
K4YS3R1L1
Edit: direkt python.py adlı dosyaya 2 kez tıklayarak açmaya çalışıyorsan o da senin hatan zaten. CMD ile SQLMAP'i kurduğun klasöre gidip ordan kullanman gerekiyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.