Winrar şifre kırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mine4425

Yeni üye
12 Tem 2013
1
0
it takes alot of time to crack the password... i'm cracking one password and it is almost 2 hours past but no result yet.....

LOVED13

Üye
26 Tem 2013
60
0
en kötüsü tek rakamda bile 9 haneli 1 kat trilyon şifre deniyo :( tabi bunlara yazı simge türü şeyler girince 5 -10 kat trilyon oluyo buda imkansız :(

CEA

Katılımcı Üye
13 Tem 2013
539
0
Mezar
winrar sağlam şifreleme yapıyor gerçekten ve kırmasıda imkansıza yakın bişey.
yoo kardesm form da ismini unutum ben bir programla kırdım ben şuna inanırım Nete ve Bilgisayarda sağlam bir şey yoktur sonuçta onuda yazılımcılar yapıyor oda insan sende . . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.