Wireless Adaptör Önerirmisiniz?

tersiyer

Yeni üye
21 Şub 2022
26
4
ben kali linux için wireless adaptör almak istiyorum monitör moda geçmem içinde lazım acaba fazla pahalı olmayan antensiz sade usbli adaptör önerirmisiniz
(kali linux uyumlu ve monitör moda geçmemi sağlaması lazım)

Çözüm
Kali Linux WiFi Adapter - Best WiFi Adapter For Kali Linux - Hackers Grid Burada yazan adaptörlere bakabilirsin onun haricinde internettede burada yazan ürünlerin chipsetlerini araştırıp daha ucuz yollusunu bulma şansın var destekler ya ne olucak diye bunun haricinde bi chipsetli ürün alma ben bu hatayı yaptım :) Birde Aliexpresste çakmaları satılıyor onlarada dikkat et çalışmayabilir ama daha ucuz yorumlarında herkes memnun kalmış fakat aralarda çalışmıyor diyen insanlarda olmuş bakabilirsin

lancex

Üye
26 Mar 2016
157
4
-
Kali Linux WiFi Adapter - Best WiFi Adapter For Kali Linux - Hackers Grid Burada yazan adaptörlere bakabilirsin onun haricinde internettede burada yazan ürünlerin chipsetlerini araştırıp daha ucuz yollusunu bulma şansın var destekler ya ne olucak diye bunun haricinde bi chipsetli ürün alma ben bu hatayı yaptım :) Birde Aliexpresste çakmaları satılıyor onlarada dikkat et çalışmayabilir ama daha ucuz yorumlarında herkes memnun kalmış fakat aralarda çalışmıyor diyen insanlarda olmuş bakabilirsin

Çözüm

tersiyer

Yeni üye
21 Şub 2022
26
4
Teşekkür ederim incelerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.