// Wireshark Ağ Trafiğinde Parola Yakalamak // AquieLL

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Eline sağlık aqu. Sade, güzel bir konu olmuş. DD bir öneride bulunmuş ben de konu hakkında bulunayım. SSL'li sitelerde bir fark oluyor mu? Oluyorsa neden oluyor? Aşılabilir mi? Olmuyorsa neden olmuyor şeklinde eklersen daha da güzel olur.

sports16

Katılımcı Üye
11 May 2014
916
2
Chmod 777
Eline sağlık aqu.Senin paylaştığın bir konu olunca bakmadan geçmiyorum.Kaliteli konularının takipçisiyim.Tekrardan eline sağlık.

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Eline sağlık aqu. Sade, güzel bir konu olmuş. DD bir öneride bulunmuş ben de konu hakkında bulunayım. SSL'li sitelerde bir fark oluyor mu? Oluyorsa neden oluyor? Aşılabilir mi? Olmuyorsa neden olmuyor şeklinde eklersen daha da güzel olur.

Teşekkütler taipan.Wireshark üzerinde biraz daha çalışmak lazım.Biliyorsun Türkçe kaynak bu tür konular için zor bulunuyor.Yabancı kaynaklardan öğrenip test ediyorum. :)

Karışık olmuş.@AquieLL
1-Ne için bunu kullancağız?
2-Denemeye açlıştım ama bazı adımları anlamadım.
3-Yine de ellerine sağlık.

1-)Konu Başlığında açık.
2-)Adımlar çok net görselllerle destekli anlayamadığın yerleri özelden sorabilirsin.
3-)Teşekkürler.

Eline sağlık aqu.Senin paylaştığın bir konu olunca bakmadan geçmiyorum.Kaliteli konularının takipçisiyim.Tekrardan eline sağlık.

Eyvallah dostum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Teşekkütler taipan.Wireshark üzerinde biraz daha çalışmak lazım.Biliyorsun Türkçe kaynak bu tür konular için zor bulunuyor.Yabancı kaynaklardan öğrenip test ediyorum. :)

1-)Konu Başlığında açık.
2-)Adımlar çok net görselllerle destekli anlayamadığın yerleri özelden sorabilirsin.
3-)Teşekkürler.

Takıldığın yerde kaynak verebilirim çekinmeden yazabilirsin her zaman. Kolay gelsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.