Wod-Hack Admin Panel Bulucu v2.0

Wod-Hack

Üye
8 Kas 2015
168
0
ANTALYA
Selamun ALeyküm

Merhaba Arkadaşlar bügün sizlere admin panel bulucu v2.0 tanıtıcam.Uzun zamandır güncellemedim ve birden aklıma geldi bende hazır aklımdayken v2.0 çıkarıp yeni özellikler ekledim.Eski v1.0 sürümüne göre biraz daha hızlı kullanışlı ve daha iyi.Fazla uzatmadan tanıtım ve kullanıma geçeyim arkadaşlar umarım beğenirsiniz şimdiden teşekkürler.

-/+ Yorumlarınızı Bekliyorum

Program Özellikleri;
-Çift Dil Desteği
-Net 2.0 Ve üstü
-Hızlı
-Çoğu Sitede kesin sonuç verir.
-Az Dosya boyutu.
-Ayarlar bölümü
-Dork ekleme,silme vb. özellikler

Ekran Görüntüleri Türkçe;

ZQ17nz.png

o8zryq.png

lrzv4p.png

Kullanım Ve Tanıtım Videosı;

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=IbQWVrqQWwQhttps://www.youtube.com/watch?v=IbQWVrqQWwQ[/ame]

[URL="https://tik.lat/2Sl8l"] Virus Total linki[/URL]

Yandex İndir

Moderatör tarafında düzenlendi:

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
İhbar Programın Sonunda rar yazıyor ama exe güzel gizlemeye çalışmıssın

Wod-Hack

Üye
8 Kas 2015
168
0
ANTALYA
İhbar Programın Sonunda rar yazıyor ama exe güzel gizlemeye çalışmıssın

:D bu program pıyasada 2 yıldır var bırcok forumda mevcut merak etme kodlar acık kaynak kodlu ınceleyenler bılıyor ıcındekı kodları :D

Kodladığım SQL Scanner Kaynak kodlarıda ıcınde var onlarda sıkıntı cıkarıyor vırus totalde

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
:D bu program pıyasada 2 yıldır var bırcok forumda mevcut merak etme kodlar acık kaynak kodlu ınceleyenler bılıyor ıcındekı kodları :D

Kodladığım SQL Scanner Kaynak kodlarıda ıcınde var onlarda sıkıntı cıkarıyor vırus totalde

Valla Sonunda rar yazısı ve exe olması sandboxie ile açınça Programı Kaptınca Arkada bunların açık kalması şüphelendirdi .

Wod-Hack

Üye
8 Kas 2015
168
0
ANTALYA

Valla Sonunda rar yazısı ve exe olması sandboxie ile açınça Programı Kaptınca Arkada bunların açık kalması şüphelendirdi .

sorun yok hocam ılk paylastıgımda bır kac kısıde aynı sorunu yasamıstı acık kaynak kodlu zaten herhangı bır opensource programlarıyla acıp ınceleyebılırsın :)

exe yazmasının sebebı kurulum olması rar katı kurulumu bu ıncelersen gorursun zaten reıs ındırdıgın zaman rar setup kuruyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.