Wordpress Film Teması Film Gözükmeme Sorunu

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Selamun aleyküm forumdaşlarım konu başlığındanda anlıycağınız üzere filmleri ekliyorum fakat gözükmüyor embed kodları keremiya v5 temasını kullanıyorum panelde gezerken şöyle bişey buldum burdanmu düzeltiliyor acaba yada neden kaynaklı bilen biri cevaplayabilirmi başka tema yüklediğim zaman çalışıyo tahamata v4 yüklediğim zaman çalışıyo mesela ama bunda bi sorun var jss falan filan neyi buraya yazıcam hiçbirşey anlamadım :/

GqM0uc.png

Tema normalde çok gelişmiş fakat şunu bi çözemedim filmler gözükmüyo embed kodu ile normalde gözükmesi gerek ne mudahale ediyo olabilir yada nasıl düzeltebilirim :/

9EJyfL.png

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
film ekleme yeri başka var mı ? bunu sormamın nedeni bazen şu film var diye kandıranlar çok oluyor ve ekranı böyle oluyor.youtubeden embed yaparak deneyin.

Embed kodları olmuyo işte film botuyla eklememe rağmen, wordpress ile film teması kullanıyorum tahamata v4 diye bi tema var onda sorun olmuyo mesela keremiya temasına geçtiğim zaman filmler gözükmüyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.