Wordpress İçin Film Teması

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Cevap: wordpres için filim sitesi teması istiyorum yardımcı olucak arkadaslar

Tema seçerken 3. şahıs tema ve eklentileri kullanmamaya özen göstermenizi öneririm :)

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
tesekkürler 2 linki ilkkez gördüm root warez siitesi güvenlimi dir güvensiz olursa nasıl anlarım

3 sahıs teması dedinizde nasıl dikkat edebilirim sıkıntılıysa eger bunu bulmamı nasıl bulurum

Moderatör tarafında düzenlendi:

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa

Güvenli olarak garanti verebileceğim tek tema paylaşım servisi WordpressTurkiye Sitesidir Linke tıklayarak temalara göz atabilirsiniz 3. şahıs temaları temanın tasarımcı ve coderi wprdpress yetkilileri olmayan temalara 3. şahıs temaları diye hitap ediyoruz

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0

tesekkürler WordpressTurkiye sitesinin içinde kayboldum istediğim gibi film sitesi teması bulamadım var olanlar genelde sabit filimin linki ölünce bildirim gelmiyor gelmemesi büyük sorun onca filimin arasından cıkamıyorum

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa

tesekkürler WordpressTurkiye sitesinin içinde kayboldum istediğim gibi film sitesi teması bulamadım var olanlar genelde sabit filimin linki ölünce bildirim gelmiyor gelmemesi büyük sorun onca filimin arasından cıkamıyorum

Bunun için yine Wordpress Türkiye sitesinin eklentileri mevcut bu eklentileri kullanarak istediğiniz ölü bağlantı bildirimini alabilirsiniz.

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0

wordpreste filim sitesi teması yok bu konuda hep paralı yerlere yönlendiriyorlar yaklasık olarak 1000 adet filim var addech yayıncısını kurdum ama kazanc 15 kurus aylık diyorlarki editör tut diyorlar onada bütce gerek varmı tavsiyeleriniz

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa

wordpreste filim sitesi teması yok bu konuda hep paralı yerlere yönlendiriyorlar yaklasık olarak 1000 adet filim var addech yayıncısını kurdum ama kazanc 15 kurus aylık diyorlarki editör tut diyorlar onada bütce gerek varmı tavsiyeleriniz

dilediğiniz temanın incelenmesi konusunda formumuzdan yardım talebinde bulunabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.