Wordpress sitelerinin admin paneline sızma

PhimonTV

Yeni üye
18 Haz 2020
12
0
[*]
Merhaba arkadaşlar sitede yeniyim ve bu tür konuları yavaş yavaş yeni yeni
öğrenmeye çalışıyorum

Wordpress sitelerine index atmak istiyorum bunun için admin paneline girmem gerektiğini biliyorum bir kaç program denedim fakat tam sonuç alamadım

brute force veya açık bularak yöntem farketmez yardım edebilecek veya güncel konuları önerebilecek var mı acaba ?

PhimonTV

Yeni üye
18 Haz 2020
12
0
sağolun hocam, fakat şu an bir hedef sitem yok bir hedef site seçmek için özellikle attığınız linkteki yöntemin uygulanabileceği bir hedef site seçmek için nasıl bir yol izlemeliyim ?

PhimonTV

Yeni üye
18 Haz 2020
12
0

Hedef siteniz yok ise ilk konudan başlayın pratik yapabilmek için rastgele siteler üstünde deneme yapın.

Kendime eskiden oynadığım bir oyunda sahte script ile hesap çalmaya çalışan bir siteyi hedef seçtim
attığınız linketki aşamaları tek tek uyguluyorum fakat sürekli aynı hatayı alıyorum :

Scan Aborted: The target appears to be hosted on WordPress.com. Scanning such site is not supported.

Yardım edebilir misiniz acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.