Wwe 2k15 pc kollarla oyniyacam fakat ayarları nasıl yaparım acil

BY M4SS4CRe

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
374
1
30
Beyler WWE 2K15 PC Ye indirdim kollarla oynarız diye fakat kolların ayarlarını nasıl yapıcam kollardaki bazı tuşlar işlevsiz bazıları çalışıyo klavye moddan joyistik moduna aladım nasıl ayarlarım YDA TÜRKÇE YAMA VARSA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ

MichaveLi

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
296
0
Ağır cekimde ki gibi pc de oynayınca onu nasil kaldiracaz 11 gb mi ne update yükledim gene ayni o sorunu nasıl çözemez beyler ps de ki gibi akıcı degil

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
haci bi dll indirdim oww .d eski 1990 1980 karakterler var edge açıldı atayım indir dll yi 2 tane yeni hikaye ekledi randy orton ve christian edge bide ultimate warriorun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.