www.cinema4d.ru hacked

yenicerix

Özel Üye
8 Eyl 2006
413
28
arkadaşlar bana şimdi bi mail geldi
----------------
Hallo,respectable masters.
You see,the Site www.cinema4d.ru is a russian server.On the server there are no americans,no another eu members,only russians that are making graphics,they deal with
no political moving.
Please,dont knack the server.
Thanks.
Geostars

Bei Beantwortung bitte Umlaut vermeiden.
Danke
-----------------

ingilizcesi iyi olan tercüme edebilir mi?

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
benim ingilizcem ve almancam iyi üstteki ing alttaki almanca hemen çeviriim

merhaba saygıdeğer ustamız,
www.cinema4d.ru. sitesi bir rus server'ıdır.bu server'da amerikalı veya herhangi bir avrupalı üye yoktur.sadece ruslar grafikleri yapıyolar ve politik bir harekert yoktur.lütfen server'i güzelleştirin(burda marifetlisiniz anlamında diyo)

tşk,geostars

almanca olan mailin karşılığındada umlaut(a ve u gibi ünlülerin üzerine koyulan nokta)yapmaktan kaçınınız tşk diyo

almanca ve ingilizce konusunda yardıma ihtiyacı olan bana mail atabilir [email protected]

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
ha arkadaşım şu serveri güzelleştirin yazan yer var ya orası güzelleştirmeyin olcak ben dont u yeni gördüm kusura bakma

hakgeldi

Üye
6 Eyl 2006
67
0
Merhaba, muhterem ustalar.
Sen görürsün, www olan yer. Cinema4d. Ru, servisçi olan bir Rus'tur.
Servisçide, hiçbir Amerikalı yoktur, hayır üye olan başka bir eu, tek grafikler yapıyor olan Ruslar, onlar, siyasal hareket ettirme olmadan dağıtır.
Lütfen, servisçi olan ustalığın olduğu dont.
Teşekkürler.

Vermeiden olan ünlü değişikliğinin olduğu Geostars Bei Beantwortung bitte.
Danke , -- -- , -- -- , -- -- , -- --
PRO ÇEVİRİ BÖYLE YAPTI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.