XenFero Admin Paneline Nasil Girilir aciktan başka

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1

XenFero Admin panelini Nasil Kirarim Cidden araştirdim Cok 1 haftadir ne yardim eden Var Düzgün nede birşey Lütfen Link atip gecmeyin hocalarim Herşeyi linkle olmuyor detay verin yapim icin azda olsa Ugrasiyorum yok yani program varsa adi herkez sql diyor sql icin program ariyorum sql acik buluyorum bu sefer heijv calismiyor sql den baska bir acik varmi bulan program admin paneline başka girme yolum varmi ?

Teşekkürler şimdiden

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
nasil yani site sahibi beni taniyor ve yan hesaptan gidip soram ne gibi şeyler sormam gerekiyor mesela örnek

RAT Nedir?

Ratlar, genellikle karşı bilgisayarı kontrol etmek, kurbanın verilerini silmek ya da bazı dosyaları değiştirmek gibi kötü amaçlarla kullanılan uzaktan yönetim araçlarıdır. Rat'ı karş tarafa bulaştırmak adına gönderilen dosyalara "server" adı verilir. Eğer kurban server dosyasını açarsa, program hemen sistemin derinliklerine gömülerek arka planda çalışmaya başlar. Ve genellikle bir çoğu kurban bilgisayarı açar açmaz sahibine buna dair bilgi gönderimi yapar.

Güncel RAT'lar için bu bölüme bakabilirsiniz. https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Piyasada XenForo için çok az exploit var, (bilinen) fazla güvenlik açığı da yok. Yani sosyal mühendislik yolunu deneyin. Ya da forumun kullandığı eklentilerden birinde açık varsa onun üzerinden de gidebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.