Xiaomi Telefona sızma veya Line Messenger kayıtlarına ulaşma

ANUBIS_sw

Yeni üye
8 Kas 2022
12
3
42
Türkiye
Arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim. Forumda araştırmama rağmen Line Messenger için bir yöntem bulamadım. Eğer varsa öncelikle özür dilerim meşguliyet verdiğim için.

Arkadaşlar benim sorunum evliliğe giden bir birlikteliğim var. Lakin bu bizim 2. evliliğim olacak. Lakin ilk evliliğimde aldatılma yaşadığım için bir nebze güven sorunum var. İlk başlarda telegram kullanıyorduk mesajlaşma ama sonradan Line geçtik. Ve Line da son görülme görüntülenmiyor. Telegramda bazen konuştuktan sonra online kalıyordu sorduğumda açık unuttum filan diyordu. Ama line geçtiğimizde bu durumu göremediğim için ve içimde bazı korkular olduğu için böyle bir yola başvurmak durumunda kaldım.

Hatta açık olmam gerekirse kendini hacker olarak tanıtıp bana yardımcı olabileceğini söyleyen bir kaç kişiyede para kaptırmışlığım var.

Şimdi diyebilirsiniz abi madem bazı şüphelerin var neden ayrılmıyorsun. Yardımcı olabilecek arkadaşa bu konuyu DM den açıklıkla ve dürüst bir şekilde de anlatabilirim.

Yardımlarınız ve göstereceğiniz yollar için şimdiden teşekkürler..

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
7
1,054
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim. Forumda araştırmama rağmen Line Messenger için bir yöntem bulamadım. Eğer varsa öncelikle özür dilerim meşguliyet verdiğim için.

Arkadaşlar benim sorunum evliliğe giden bir birlikteliğim var. Lakin bu bizim 2. evliliğim olacak. Lakin ilk evliliğimde aldatılma yaşadığım için bir nebze güven sorunum var. İlk başlarda telegram kullanıyorduk mesajlaşma ama sonradan Line geçtik. Ve Line da son görülme görüntülenmiyor. Telegramda bazen konuştuktan sonra online kalıyordu sorduğumda açık unuttum filan diyordu. Ama line geçtiğimizde bu durumu göremediğim için ve içimde bazı korkular olduğu için böyle bir yola başvurmak durumunda kaldım.

Hatta açık olmam gerekirse kendini hacker olarak tanıtıp bana yardımcı olabileceğini söyleyen bir kaç kişiyede para kaptırmışlığım var.

Şimdi diyebilirsiniz abi madem bazı şüphelerin var neden ayrılmıyorsun. Yardımcı olabilecek arkadaşa bu konuyu DM den açıklıkla ve dürüst bir şekilde de anlatabilirim.

Yardımlarınız ve göstereceğiniz yollar için şimdiden teşekkürler..
Kimse kendini hacker olarak tanıtmaz tanıtan zaten lamerdir başka bir şey yok çok laf ederse siber suçlarla ver yağdan kıl çeker gibi bulur zaten hacker olanın çok kişisel bilgilerin bulunduğu sosyal medyada ne işi olabilirki ?

BlackHat455

Katılımcı Üye
16 Eki 2022
337
74
Bende şuan lisedeyim hiç bir zaman heckirim demedim ama olucam elbet bir gün
Valla hocam bende o yolda gidiyorum.. insallah ikimizde hacker oluruz Allahın izniyle. Ben su an script kiddie yim. ama tahminim 2 3 yılı alır bu olay.

Birde hocam size tavsiyem sakın bırakmayın bu işleri ve arada vermeyin. Yoksa geri donmesi cok zor oluylor.

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Hocam 5-6 saatte çözebilirsin bilgisayar varsa VMware indir internetten hemen bi kali indir aç sanal makina gibi, internet dediğin mecrada her allahın yarattığı şey ile ilgili bilgiler var how to hack android yaz meterpreter nasıl kodlanır ve kullanılır anlatılıyor tek yapman gereken telefonunu iki dakka eline alıp bir apk kurman olacak onu da gizleyebiliyorsun zaten kurduktan sonra, he eğer telefonu elime almam imkansız diyorsan başka apk ile birleştirip yutturman gerekecek. Ama dediğim gibi kolay bi konu bizim forumumuzda da zaten bununla ilgili bir sürü rehber var google'a çok açılmana da gerek yok, sağlıcakla.

ANUBIS_sw

Yeni üye
8 Kas 2022
12
3
42
Türkiye
Hocam 5-6 saatte çözebilirsin bilgisayar varsa VMware indir internetten hemen bi kali indir aç sanal makina gibi, internet dediğin mecrada her allahın yarattığı şey ile ilgili bilgiler var how to hack android yaz meterpreter nasıl kodlanır ve kullanılır anlatılıyor tek yapman gereken telefonunu iki dakka eline alıp bir apk kurman olacak onu da gizleyebiliyorsun zaten kurduktan sonra, he eğer telefonu elime almam imkansız diyorsan başka apk ile birleştirip yutturman gerekecek. Ama dediğim gibi kolay bi konu bizim forumumuzda da zaten bununla ilgili bir sürü rehber var google'a çok açılmana da gerek yok, sağlıcakla.
Üstad bende pc olarak Macbook pro var. Onda nasıl olacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.