Xp Tema Degıstırme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kezzap037

Yeni üye
28 Ocak 2012
3
0
Sayın Arkadaslarım Allah Rızası Icın Dıyorm Artık Sıze Yalvarıyorum Sp 3 Tema degıstırme XP Şimdiden tskler Her yolu Dendedım Olmadı Size Güveniyorum

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
selam dostum :) tema degistirebilirisin proparties ac hemen karsina themes cikar fakat bir sey var sende yuklu temalarin olmasi gerekir internette mevcut belki burdada vardm ama arastrmadm her neyse bide cogu viruslu tema dikkatli olman lazm eger tema yuklemissen proparties git themes bolumunden indirdigini sec apply ok bas bukadar !! iyi forumlar

kezzap037

Yeni üye
28 Ocak 2012
3
0
Temalarım Pc m de Bulunmaktadır UniversalThemePatcher Bu Programla denedım Olmadı C0nNeCtiOn Abıme Gelınce Abı Konuyu Bırazdaha Acarmıısn Craagle Salıverilmemelerini Gekince Hata almıyorum UniversalThemePatcher programında packları yamalıyorum sonra masa ustnde ozellikler gorundu ordan temadan yapmaya calısıyorum gozukmuyor Temayı Wındows da Yerıne Koydum Yerını bılıyorum

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
senin pc turkcemi benimki ingilizce ondan proparties falan git dedim ...arastr translate de proparties ne demek :D sag tik tikliyon ondan sonra proparties girince karsine themes cikiyor yani temalar...orda save ya\pp istedigin teamyi apply yap ...ok bas olur ...baska bi sey bilmiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.