Çözüldü XYZ Domainli Site Tutarmı?

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Arkadaşlar xyz domain + blogger ile az masraflı site kurmayı düşünüyorum.
Daha doğrusu kurmuştum, hack haber sitesi tarzı ancak yazasım gelmedi pek.
Xyz domain denince milletin aklına adult site geliyor sizin düşünceniz nedir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Euqh

Uzman üye
29 Tem 2017
1,357
2
Android
Domain uzantısı sitenin yükselişini etkilemez diye düşünüyorum , sitenin yükselmesi için kaliteli ve güncel paylaşmışlar yapman gerek reklam vererekde süreci hızlandırabilirsin :)

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Merhaba , tutup tutmaması sizin elinizde. Biraz bilgi ve biraz da emek ile gayet iyi işler çıkarabilirsiniz.
Domain uzantısına gelirsek , benim aklıma hiç de adult siteler gelmedi ve ilk sizde duydum bunu.

s60v3

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
359
0
Almanya
site uzantısı farkeder ama bu xyz nin tutmayacağı anlamına gelmiyor efendim.xyz blogu günlük 1k tekil çok rahat alıyordur,örneğin 4 hane .com lu domainler min. 500tl iken aynı kelime .org domain maksimum 50-100 tlye gidiyor,al sat yapıyorum ordan biliyorum piyasayı,içerik olarak ya bilgili olduğun kategoride açacaksın ya da rewrite yapacaksın sağlık ve moda çok aranıyor

Son düzenleme:

Mahalia

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
424
0
site uzantısı farkeder ama bu xyz nin tutmayacağı anlamına gelmiyor efendim.xyz blogu günlük 1k tekil çok rahat alıyordur,örneğin 4 hane .com lu domainler min. 500tl iken aynı kelime .org domain maksimum 50-100 tlye gidiyor,al sat yapıyorum ordan biliyorum piyasayı,içerik olarak ya bilgili olduğun kategoride açacaksın ya da rewrite yapacaksın sağlık ve moda çok aranıyor

Rewrite nedir ? Mobil uygulama oyun tanıtımı tutar mı xyz için? Aklımda türkçe tek kelimelik bi .xyz domaini var müsait. tutar mı ?

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Hocam .com fazla bütçeli değil 5 Türk Lirasına alabiliyorsunuz. Bana göre .xyz saçma içeriklerin olduğu bir domain uzantısı. Hee birde .com googlede kolay indexlenir bunuda unutmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.