Yahoo Korea Defaced//By Alemin_Krali

• Konbuyu başlatan Alemin_Krali
  • Başlangıç tarihi
A

Alemin_Krali

Ziyaretçi
Önemli olanın Hack Degil Açıgın Nerede Oldugunu Bulmaktır Sende Bunu Biliyorsundur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kafkas450

Yeni üye
2 Ağu 2007
20
2
peki sence o bir açıkmı sadece bir forum sistemi.ben bunu belirtmek istedim oke.eğer o bir açıksa ben türkiyenin bütün forum sitelerine girer başlığı hacked by vasili diye açar hacked diye yazarım.yani olay bu
KatıLıyorummm. OrtaLığı Boş BuLann.. Hack Yapdım Sanıyor. Forum Sistemini Yedirmeye Çalışıor..ResMen..

A

Alemin_Krali

Ziyaretçi
neyse sizinle girmiyecegim tartışmaya:)

bu arada yahoonun forum bölümü

http://messages.yahoo.com/

burasıdır. vasili sende deface timdesin biraz bi icraat yapda seni görelim koç boş boş durma allah sevmezmiş öylelerini.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vasili

Katılımcı Üye
7 Ağu 2007
384
22
hayatimask.com
neyse sizinle girmiyecegim tartışmaya:)

bu arada yahoonun forum bölümü

http://messages.yahoo.com/

burasıdır. vasili sende deface timdesin biraz bi icraat yapda seni görelim koç boş boş durma allah sevmezmiş öylelerini.

öncelikle zaten tartışmaya giremessin çünkü ortada bişey yok.ben site hack diye başlık açtımmı içinde tam anlamıyla hack olur yanıltıcı hack kısacası hack değilde hack diye başlık açmam.beni tanıyanlar tanıyo sen takma kafanı bu aralar vaktim yok ancak böyle 10-15 dakika girip bakıyom tht ne durumda diye.ama görüyorum ki pek iç açıcı bir durumda değil.neyse sana iyi hacklemeler.

Son düzenleme:

tripod

Yeni üye
31 Ocak 2008
4
0
selam alemin krali anladigim kadariyla yahoo ustunde calisiyorsun simdiden basarilarin iin terik ederim kusura bakma ozelden yazamiyorum ozel mesaj atmak isterdim sana yardim istiyorum messsengerim haluk1970kucuk beni eklersen sevinirim senden bir konuda yardim isteyecegim eger geri cevirmez isen sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.