yakalanirsam turkiye beni amerikaya verir mi

sozlukkk

Katılımcı Üye
29 Eyl 2012
276
0
amerikanin devket sitesini hacklesem sonra yakalansam amerika beni turkiyeden istese turkiye beni verir mi

hydd

Üye
13 Ara 2015
195
4
Ankara
Türkiyede MEB, TRT hackleniyor hiç birşey olmuyor üstelik bunu yapanda türkiyede

Amerikada baskanlık sitesine bas gene bişey olmaz THT in eskilerinden birisi amerika baskanlık sitesine basmıştı

radaimon

Yeni üye
15 Mar 2018
49
0
Son düzenleme:

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Kardeş banka hesaplarını mı bosaltiyosun.alt tarafı site hackliyosun alt tarafı ceza alırsın para olur hapis olur

çok büyük bir suç değil yakalanma oranı 0 zaten banka hesabından havale geçmek filan siber umursamıyor bile

asıl konuya gelirsek de devletler arası kişilerde yaptırım yapılmıyor yabancı olduğu için devlet seninle 2 3 yıllık sürecek davalarla uğraşmaz 100 milyonun üzerinde bir para tokatlasan belki

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
"Allah'ın emri, Peygamber'in (sav) kavliyle, hackerınız Sozlukk'ü, Guatemala hapishanemize isteriz."

"One minut! One minut!..... Verdim gitti!"

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Veri bilgi çalma durumu olur o zaman sıkıntı oluşur ki zaten önemli bilgi neden devlet sitesinde olsun

Kaç tane amerika devlet sitesi indiren vardı hepsi işlerine devam ediyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.