Yakalanma ihtimali... (XoxXax Logger)

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
Merhabalar, sınıftan bir çocu ğun bilgisayarına logger gönderip bilgilerini çalmak, ne yaptığını izlemek istiyorum.Yalnız çocuk tam bir lamer, kendini hacker sanan etrafına sürekli hava atan,başkasının emeğini çalan itici veletin teki. Benden bir program istedi ben bu programa xOXxaX Logger aracılığıyla server yerleştirirsem çocuk anlar mı ? Dediğim gibi virüs olduğundan şüphelenebilir, yakalanma ihtimalim nedir acaba? Normalde böyle işlerle uğraşmam, ama zamanında bana çok büyük bir kötülük yaptı, şimdi intikamımı almam gerek...Teşekkürler. Ha bide bir sorum daha olacak XoxXax Logger Ubuntu'da çalışır mı?

pecoaven

Katılımcı Üye
25 Tem 2013
289
0
Merhabalar, sınıftan bir çocu ğun bilgisayarına logger gönderip bilgilerini çalmak, ne yaptığını izlemek istiyorum.Yalnız çocuk tam bir lamer, kendini hacker sanan etrafına sürekli hava atan,başkasının emeğini çalan itici veletin teki. Benden bir program istedi ben bu programa xOXxaX Logger aracılığıyla server yerleştirirsem çocuk anlar mı ? Dediğim gibi virüs olduğundan şüphelenebilir, yakalanma ihtimalim nedir acaba? Normalde böyle işlerle uğraşmam, ama zamanında bana çok büyük bir kötülük yaptı, şimdi intikamımı almam gerek...Teşekkürler. Ha bide bir sorum daha olacak XoxXax Logger Ubuntu'da çalışır mı?

Neden o tarz bır logger kullanıyorsunuz kı :)

DarkComet Rat 5.3.1 Onerırım :) hem cocukla eglenırsınız hemde bılgılerıne ulasırsınız..

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
Neden o tarz bır logger kullanıyorsunuz kı :)

DarkComet Rat 5.3.1 Onerırım :) hem cocukla eglenırsınız hemde bılgılerıne ulasırsınız..
Trojan ve Virüsler bölümünde Logger inceleme konusunda bir arkadaş onu önermişti o yüzden baktım .DarkComet Türkeç mi, çok fazla özellik olmasına gerek yok sadece bilgilerini alayım bir de görünmesin yeterli benim için. :RpS_razz: Office 2007'nin içine yerleştiricem. :D

pecoaven

Katılımcı Üye
25 Tem 2013
289
0
Trojan ve Virüsler bölümünde Logger inceleme konusunda bir arkadaş onu önermişti o yüzden baktım .DarkComet Türkeç mi, çok fazla özellik olmasına gerek yok sadece bilgilerini alayım bir de görünmesin yeterli benim için. :RpS_razz:

Bendekı Turkce degıl ama kullanımını resımlı anlatımlar vasıtasıyla , videolarla kavramanız kolaydır. ben bu keylog-rat islerinde cok bilinmedik seylere guvenemıyorum acıkcası burdakı arkadaslara soruyorum. Turkce istiyorsanız Hakops da kullanabılırsınız :)

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
Bendekı Turkce degıl ama kullanımını resımlı anlatımlar vasıtasıyla , videolarla kavramanız kolaydır. ben bu keylog-rat islerinde cok bilinmedik seylere guvenemıyorum acıkcası burdakı arkadaslara soruyorum. Turkce istiyorsanız Hakops da kullanabılırsınız :)

Hakops'a bakıyorum şimdi, güncel olarak pc'sinden ekran fotosu çekebilirsem de süper olur. :D bu arada hakops kaç olmalı, 7-8-9-10 ? ha bide ubuntuda çalışırsa süper olr

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
Rat ile Logger arasındaki fark ne acaba tam olarak :secret Bu arada Hakops ubuntuda çalışırmı :S

(Teşekkür ettim:RpS_smile:)

keylogger sadece mail'ine belli aralıklarla senin ayarladığın zamanla ekran görüntüsü ve yazdığı yazılar gelir
rat: onun pc'yi sanki senin pc'miş gibi kullanabilirsin
ubuntu'da kullanılabilirmi onu bilmiyom dene istersen senin pc'de

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.