yakalanmadan ddos nasıl atılır

ssuhcenk

Yeni üye
13 May 2021
35
2
Merhabalar ben ddos atmak istiyor ama yakalanmical şekilde dış aridaki ülkelerden birine Ama site bulamıyorum ddos için yardımcı olur musunuz

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
%100 anonim bir şekilde DDos,Dos atmanın bir yöntemi varsa söyle bizde bilelim bana göre %100 anonimlik imkansızdır.

hadi diyelim
mac adresini değiştirdin
Log tutmayan bir vpn ile ip adresini değiştirdin
Tor browser kullandın
DNS'ini değiştirdin
yine %100 anonim olmazsın

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
hocam yanlış bilgimi verdik ?
yoksa başka bişeymi.....
Genellikle ezber bilgi ve yanlış bilgi verilmiş. Dos atmak isteyen kişiye vpn, browser önermek nedir? Kurarsın sanal makinayı zombi ağını kurup saldırıyı gerçekleştirirsin. İnternette ve forumda bunca kaynak varken yanlış ve ezber bilgi verilmesi çok komik.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Uzak masaüstü standart bir VPN veya proxy ne kadar gizlilik sağlarsa o kadar sağlar.

Tor kurdunuz diye DoS programları aniden Tor'u kullanmazlar. Socks5 proxy kabul edebilen bir program, Tor'u browser değil de servis olarak açtıktan sonra, o programa proxy olarak ayarlarsanız ancak Tor'u kullanır.

Tabii uzun zamandır hiç bakmıyorum, bilgim eksiktir, yeni scriptler çıkmıştır, ama normal şartlar altında benim Balyoz ve Thor's Hammer harici hiç bir script Tor ağını kullanmaz, siz ister Tor'u açmış olun ister olmayın.

VPN ne alaka ya. Spoof allowed bir sunucuda IP spoofing yapamıyor musunuz
Adam Türkiye'de ise ilk Türk Telekom Router'ı ya reddeder, daha da kötüsü büyük ihtimalle düzeltir. Sen istediğin kadar packet craft et, karşı tarafa senin IP'n ile gider.

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhabalar ben ddos atmak istiyor ama yakalanmical şekilde dış aridaki ülkelerden birine Ama site bulamıyorum ddos için yardımcı olur musunuz
Merhaba Değerli THT kullanıcısı açıkça söylemek gerekirse ddos atarken anonim kalmak zordur ama torshammer ile tor ağına bağlanıp ddos atabilirsiniz tor ağına bağlandığınız için anonim kalabilirsiniz hem torshammerin diğer toolara göre kullanışlı olmasının sebebi ip engel atan sitelere karşı kullanılabilmesidir iyi günler dilerim DDOS ATABİLECİĞİNİZ YUNAN KÜLTÜR BAKANLIĞI

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Merhaba,

DDos atak yapmadan önce "BOTNET Ağı" kurmalısınız. Uzak bir sunucu kiralamanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu sunucunun bilgilerinizi yansıtmayacak bir şekilde kiralamanızı hatta uzak bağlantısı gerçekleştirirken log kayıtları tutmamasına dikkat etmenizi öneririm.

Bilginize,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.