yakarım dünyayı

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,185
611
1.Adım: Yeni bir döküman oluşturun 800x800çaplarında , Beyaz arkaplanlı. Sonra, Yeni bir layer oluşturun.(Ctrl+J)

17cm.gif

4. Adım: Sonra Yazdığım şeyleri teker teker uygulayın Filter > Render > Difference Clouds. Sonra 3 kez "Ctrl+F" tuşlarına basın.
24hc.gif

6. Adım: Yazdığım Şeyleri uyuglayın Filter > Sharpen > Unsharp Mask ve alttaki değerleri girin
56ra.gif

Son OLARAK SA KARŞIMIZDA MÜKEMMEL SONUÇ.. BUYRUN HEPBERABER YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMAYA BAKALIM..
68mk.jpg

yakarız bu gezegeni

BBoY_SyS[TR]

Yeni üye
10 Tem 2007
15
0
Eksiklerin var.Anlatmayı unuttuğun yerler. İzninle anlatıyorum :D Clouds>Difference cloudstan sonra Spherize uygulamışsın. Onu da Filter>Distort>Spherize olarak uyguluyoruz.Sonra CTRL+L yapıp ikinci resimdeki değerleri giriyoruz.
3. resimdeki değerleri de Layer>layer Style ile halledebiliriz.
Daha sonra elimize yanan bi gezegen geçcek. Arkaplandaki yıldızları da şöle yaparız.
Siyah zemin açılır. Filter>Noise>Add Noise ordaki ayarlar ile oynanır. Resmin boyutuna göre değişir o ayarlar.

Yeni başlayanlar için söyliyim dedim :D Eline sağlık bu arada :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.