Yaklaşık 300 adet Birbirinden Şekil Şukul Brushes

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Arkadaşlar hepinize selamün aleyküm. Bugün sizlerle birbirinden güzel fırça setimi paylaşacağım.
İçerisinde duman fırçaları var onlar bir harika !

VİRÜSTOTAL
Link:TIKLAYIN
Teşekkür ederseiniz beni sevindirirsiniz :)
ŞİFRE:kalitegrafik.blogspot.com
ARKADAŞLAR VİRÜSTOTAL KOYAMADIM ÇÜNKÜ DOSYA 100MB'TEN FAZLA YARDIM DESTEĞE SORDUM SEN KOY YETKİLİLER ONAYLAR DEDİLER, GÜVENMİYORSANIZ İNDİRMEYİN. SADECE FIRÇA ZATEN YİNEDE SİZ BİLİRSİNİZ

EDİT:ArgenD0S sayesinde virüstotal eklendi. Kendisine Teşekkür ediyorum.

Nasıl yüklenieceğini bilmeyen arkadaşlar için
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZnAUNYqIedE[/ame]

Son düzenleme:

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Virus Total Eklemezsen Ihbar Edilcen Konun Cöpe Tasinir Bilgine

Dosya fazla büyük olduğu için virüstotale koyamıyorum. Konuda bildirdim zaten. ABR uzantılı dosyalardan viüs bulaşabileceğinide sanmıyorum. Güvenmiyorsanız indirmeyin hocam.Yardım merkezinde konu açtım virüstotale koymıyorum diye virüstotal koymadan yükle dediler bende yükledim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.