Yandex Disk Kaydedilemedi

muhammetx

Yeni üye
28 Mar 2020
17
0
Yandex bir dosya indirmeye çalıştığımda Yandex.Disk'e kaydedilemedi Hatasını Alıyorum Çözümünü Bilen Varmı?

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
Merhaba dosya boyutu yüklenebilecek miktardan fazla olduğu için olabileceğini düşünüyorum

mümkünse dosyayı 2-3 part olacak şekilde ayırarak indirmek bu fikir için çözüm olacaktır

iyi forumlar

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
muhammetx
yandex disk 10 gb kadar limit var, 10 gb üstünü yandex diske ücretsiz versiyonda kaydettirmez, anca premium almanız lazım kota yükselir öyle kaydedersin, yada dosya oyun program neyse söyle ona göre bakalım başka link verelim yada part part kaydet, 1inci part diyelim 10 gb altı dosya boyutu , 9 gb ilk onu kaydet sonra indir , hesaptan sil tekrar sonra 2inci 9 gb dosyayı kaydet, indir dosyayı, sonra hesaptan sil böyle böyle devam et

muhammetx

Yeni üye
28 Mar 2020
17
0
muhammetx
yandex disk 10 gb kadar limit var, 10 gb üstünü yandex diske ücretsiz versiyonda kaydettirmez, anca premium almanız lazım kota yükselir öyle kaydedersin, yada dosya oyun program neyse söyle ona göre bakalım başka link verelim yada part part kaydet, 1inci part diyelim 10 gb altı dosya boyutu , 9 gb ilk onu kaydet sonra indir , hesaptan sil tekrar sonra 2inci 9 gb dosyayı kaydet, indir dosyayı, sonra hesaptan sil böyle böyle devam et

Dostum Dosyayı Diske Ben Atmadım Part Halinde Bölemeyeceğim Başka Yolu Yokdur Demi 3,83 GB Büyüklüğünde Bir Dosya

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.