Yanlış kişiye mail attım.

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Ya beyler ağlamak üzereyim ya.
Önemli bilgilerin olduğu maili yanlış kişiye attım.
Bunu geri alabilme şansım var mı?
çıldırmak üzereyim ya.

2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
Geçmiş olsun
Bildiğim kadarıyla yok

Göndermeyi Geri Al özelliğini kullanarak e-postayı geri alma
Gönderdiğiniz bir e-postayı geri almaya karar verirseniz, e-postanın gönderimini iptal etmek için kısa bir süreniz vardır. Göndermenizin hemen ardından iletinizi geri alabilirsiniz:

Sol altta, "İleti gönderildi" mesajı ve "Geri al" ile "İletiyi göster" seçenekleri gösterilir.
Geri al'ı tıklayın.

................................................................................................................................

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9160620' Alıntı:
................................................................................................................................

Hocam mesajı sildim panikledim.
geri alamıyopr muyuz mesajı?

Ya gerialma 5saniyedeymiş şimdi 1 saat oldu
geri alamıyorum artık ama bir fikir geldi aklıma.
ertele dersem gönderilen eposta geri gelir mi?
ertelemeyi 2040 a felan yaparım heralde o zamana kadar ölürüm diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9160665' Alıntı:
Silmeseydiniz daha iyi olurdu hemen geri alabilirdiniz ama bu dediğiniz de mantıklı...

Hocam sizin önemli bilgileriniz yanlış kişiye atılsa paniklermisiniz paniklemezmisiniz.
o anki panikle sildim qweqwe

ve süresi varmış galiba geri almanın.
benimki 5 saniyeydi.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Geçmiş olsun hedef maile posta çoktan ulaşmıştır. Ama üzülmeyin belki mailini aktif kullanan biri değildir ve attığınızı bile fark etmez siz genede eğer varsa banka vs bilgilerinizi veya kartınızı değiştirin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.