Yapamıyorum | Yazı | LikeForYou

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Çokmu zordu mutlu olmak?
Herşeyi unutup yaşamaya devam etmek bu kadar zor olmamalı.
Evet zor değil belki.Ama biliyormusun deneme cesaretini kendimde bulamadım.
Seni düşünerek mutsuz, huzursuz olmayı yeğlerim.
Aslında sana asıl söylemek istediğim bunlar değil.Sen gittin gideli şuna anlam veremiyorum:
biz niye hem birlikte olup hem mutlu olamıyoruz?
Hayır... sebebi seni yaşamanın anlamsızlığı kadar çok sevmem olmamalı.
Ağlamak istiyorum.Ağlıyorum.. dahada ağlıyorum sonra daha fazla ağlıyorum.Sonra susuyorum.
Aynı elinden oyuncağı alınan çocuk gibi.
Alınansa oyuncağım değil.Kalbimi aldın sen.Bu insan kalpsiz nasıl yaşayacak? Yaşıyor..yaşamak denirse.
Belki kurtulacaktım kaderin acizliğiden.Belimde silah,
uçurumun kenarına doğru ilerliyordum.
Hava 7 derece.Epey soğuk.Seni düşünmek içimi ısıtıyordu.
Ve evet.Ulaşmıştım uçurumun kenarına.Belkide gördüğüm son manzara olacaktı.Gerçi senin yüzünü
hatırlardım hep, bu manzara aklıma dahi gelmezdi.Fazla düşünmemeliydim.Silahımı çektim.Gelen ses
çok huzurluydu.
Aynı ringde rakibime attığım yumruğun sesi gibiydi.Hafifden yere yığılışı ardından hakemin
maçı durdurması.Olayda buydu zaten.Tetiğe bastıktan sonra duyacağım ses daha huzurlu olacağına
emindim.
Kalbim yumruklarcasına vuruyordu bedenime.O bile benden nefret ediyor olmalıydı.
Ki bende kendimden nefret ediyordum zaten.
Yapamadım..
O lanet tetiğe basamadım.
Seni seviyorum, seveceğim.Her gün o tetiğe basmış gibi olsamda...

-LikeForYou

XXC3

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
304
0
Kali Linux
O kız yüreğini yaktı eminim bak bende anlatayım dostum sınıfta kıza öyle aşıktım ki çok güzeldi ve konuşamıyoduk benle oyun oynuyomuş en iyi kankam dedimğimin facesini çalmıştım gerçeği öğrenmiştim aradan 1 sene geçti ve unuttum ama ona karşu tuklanmak ayrı birşey be kardeşim

XXC3

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
304
0
Kali Linux
Neşet Ertaş dinlede kendine gel be üstad [ame]https://www.youtube.com/watch?v=7yQI2mUX7Rc[/ame]
senin kötü yanında olmazlarsa mutlu günündede olmasınlar kardeşim ben yanındayım ve arkandayım tanımasam bile

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
bende 5 yıldır bir sevdanın peşindeyim... Aramada 1 tane bile selam,merhaba geçmesede...Çok güzel yazı eline sağlık

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Yav bi git sık kafana da sen de kurtul kız da kurtulsun. Her gün her gün zavallı tabancayı trolleme :trl .

Bak, o da bunalıma girmiş senin yüzünden

Tabanca' Alıntı:
Bugün de soktu beni cebine
Çekecek tetiği bu sefer uçurumun bi yerinde
Doldur beni şeytan, doldur beni
Doldur ki bu sefer çakayım mermiyi şu herifin beynine

Gidiyoruz gene uçurumun kenarına
Bu sefer kararlı gibi, eli hep yanımda
Heyecanlıyım, birazdan alacak beni
Ve sıkacak kafasına

Evet, hissediyorum, yaklaştık
Elini attı bana, tokalaştık
Kaldırdı beni bütün kuvvetiyle
Heyecandan ikimiz de bayıldık.

Tüh, gene olmadı
Evde önce ben uyandım, sonra o uyandı
Likeforyou gene çekmedi tetiği
19947393üncü kez beni kandırdı.

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Sağ olun arkadaşlar.AJEXA sen bu şair ruhunu beni trollemek için kullanmasan çok sağlam şair olmuştun :trl

sallama10

Üye
3 Tem 2015
137
0
Şahsen aşka inanan biriyim fakat güven problemini yenicek bir seçenek yok,insanın elinde.
İnsan istiyor işte ruhuna sarılmak için can atan birini ama korkuyorda bi taraftan ruhuma sarılınca benden uzaklaşır mı diye.
Sonra düşünüyor işte...
Anlattıklarım ya alehime kullanılırsa ?
Ya deşifre olursam.
Ya doğru kişi deilse.
Belkide bitmek bilmeyen bir sınavdır.
Yeteri kadarını anlat devam et.
Oda çok kolay,risk hiç yok.
Hayat riskleriyle güzel...

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Şahsen aşka inanan biriyim fakat güven problemini yenicek bir seçenek yok,insanın elinde.
İnsan istiyor işte ruhuna sarılmak için can atan birini ama korkuyorda bi taraftan ruhuma sarılınca benden uzaklaşır mı diye.
Sonra düşünüyor işte...
Anlattıklarım ya alehime kullanılırsa ?
Ya deşifre olursam.
Ya doğru kişi deilse.
Belkide bitmek bilmeyen bir sınavdır.
Yeteri kadarını anlat devam et.
Oda çok kolay,risk hiç yok.
Hayat riskleriyle güzel...

İnandıkda ne oldu?
Aldatılmadıkmı en yakın dostumuzla?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.