yardım virüs bulaştı

TUGURUGUL

Üye
6 Mar 2016
123
0
10
açtığım prgramların tamamı çalışmayı durduruyor combo fix çalıştırdım da duruyo ne yapabilirim ?
yerel disk C de 32788R22FWJFW bu isimli bir dosya oluştu uygulamaları durduruyor google chrome güncellemesi siye bişey geliyo napmalıyım illa format mı çözer ? dosya silin miyor .

TUGURUGUL

Üye
6 Mar 2016
123
0
10
Bulasip bulasmadigini nasil anlarim D de bussuri onemli bilgi ve egitim setleri var nasil anlarim onlari silemem?
Gerekirse silecez artik yapacak bisey yok :D
Antivirus programi oneriniz var mi artik antivirus kullanicam olmayacak boyle :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.