YardımSever Üyeler Kulübü [Alımlar AÇIK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Cevap: YardımSever Üyeler Kulübü

Bu kulup bizden sonra amacından saptı, önüne gelen devraldı. Max. 3 hafta aktif kalacak. İnş şaşırtırsınız beni.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-

@Aseray Hocamın klübümüz için düzenlediği logo çalışması için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

Son düzenleme:

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany

İnşallah uzun süre aktif kalır, hayırlı olsun kardeşim.

abdoaks

Katılımcı Üye
21 May 2016
325
1
HATAY

hayırlısı olur inşallah 2 yıl önce yine açılmıştı ama kapanmıştı

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5

abdoaks
Biz yönetiyoruz şuan ve yönetmede herhangi bir sıkıntı veya zorluk çıkmıyor önceden kapalı olması büyük ihtimal değer görmediği içindir şu zamanda değer gören bir kulüp.
İyi Forumlar

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
339
5

kulüp için öneri vereyim mi? mesela şöyle bir şey yapabilirsiniz. Belli konu belirleyin onun hakkında derin araştırma yapıp konularım kısmına ekleyin hem sürekli aynı soruları cevaplamadan direkt yardımcı olursunuz bunu haftada 1 kez yapsanız güzel olur :)
knka zaten çogu sorulan sorunun cevabı tht de var problem beyefendilerin kendine görüp araştıramaması

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5

Günceldir katılacak arkadaşları bekleriz.

lyxG

Üye
15 Ocak 2019
248
27

Grubun amacını hala ayıktıramadım ama hayırlısı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.