Yardımsever Üyeler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qRunt11

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
695
2

Tamamdır arkadaşlar. Sizleri de inşallah ilerideki günlerde daha aktif görürüz :) Hoş geldiniz

yöneticilerimizden Solidstar, 38hacker38 aramıza katıldı.

eski yöneticilerimizden Par4d0x1D aramıza katıldı.

G4RIB4N REIS adlı yöneticimizden gerekli izin alındı. konu altına da ekliyorum birazdan

Üzerinden bi 20 hesap geçmiş olsa da biz de eski yoneticiyiz :trl

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Hayırlı olsun :)
Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum ek olarak burada adım kalırsa güzel olabilir.

Ekle Reis.

yıldız oyuncumuz geldi :D
/eski yöneticilerimizden

katılıyorum, elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım :)

Ekle babacım ; aktif olmaya çalışıyorum :) hayırlı olsun

tamamdır beyler :) bekleme listesindesiniz şuan önümüzdeki günlerde daha aktif rol alırsanız üye listesine girip imza hakkı dahi kazanabilirsiniz :) yalnız dikkat edelim verdiğimiz cevaplar yeterli seviyede olsun çözümle alakalı olsun mümkünse. Hoş geldiniz :) konu hakkında sorular için öm atabilirsiniz.

Son düzenleme:

apoli2665

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
255
0
Türkiye
burdan bu kulübü oluşturandan ve yardım etmek isteyen üyelerden ben razıyım ALLAHta razı olsun onlardan
koyu adam unutmayacağım senı
hemşehrim olan Müslüm Gürsese ALLAHtan rahmet diliyorum
katılıyorum ekle

dogvilla

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
488
0
26
geldim ben
Hayırlı olsun Katılak isterddim. fakat yardım merkezine çok göz atmayıyorm atsam bile cevap veremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.