Yardımsever Üyeler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
Bence gereksiz yardim bölümünde gerekli kişiler bütün sorularımıza cevap veriyorlar katılacak kişilere başarılar dilerim.

Kulüp zaten yardım merkezinde yardımda bulunan sizin deyiminizle gerekli kişi sayısını arttırmak adına ve yardım mesajlarını daha kaliteli olarak üyelere en hızlı ve doğru şekilde yardımda bulunmak adına kuruldu. Yardımsever Üyeler kulübü forumda Yönetim birimlerinin görevleri dışında özel olarak Yardım merkezinde hizmette bulunan tek kulüptür. Hani aynı hizmeti sağlayan birden fazla kulüp olsa dediğiniz doğru. Nasıl bir bakış açısıyla baktığınız hakkında bir fikrim yok ancak forumda biraz gezinirseniz açtığı yardım konusuna yardım edilmemesi nedeniyle yakınan üyeleri görebilirsiniz. İşte bu yakınmaları azaltabilmek adına kulüp kuruldu, eğer gerekli ilgiliyi görürse muhteşem bir kulüp olabileceğini düşünmekteyiz. Ayrıca zaten gereksiz bir kulüp olsaydı kulüp, kulüpler sorumlusu tarafından onay almazdı:) Teşekkür ederim yorumunuz için...

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Katılacak kisilere başarılar dilerim forum adına faydalı olacağından eminim aynı zamanda kulübün yöneticileri teorina ve blackcoder çok iyi yönetici üye ve insanlar yerinizde olsam durmayıp başvuru yapardım

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Katılacaklara başlangıç performanslarının üstüne sabit kalmaksızın artması dileğiyle başarılar dilerim...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
-- Kulüp Üye Alımları Kapatılmıştır. Gerek duyulur ise ilerleyen vakitlerde tekrar açılacaktır. --

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.