Yardımsever Üyeler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Bilgiyi paylaşmak iyi bir şeydir bu kulüp sizden bilgilerinizi paylaşmanızı istiyor.Ve hepinizi bekliyor....

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Kulüp alımları halen açıktır. Aramızda yeni arkadaşlar görmek isteriz.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
Kulüp üye alımları açıktır kulübü ben devraldım,kendine güvenen ileride yönetime aday olacak kişiler kulübümüzün adını vererek aktiflik açısından öne çıkabilirler.Umarım güzel projelere imza atarız.

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Tekrardan açılmasına sevindim :) Arkadaşlar üyelere yardımcı olurken sizlerde bir şeyler öğreniyorsunuz bunu unutmayınız :)) Başarılar dilerim :))

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
ELEŞTİRİ YORUMU.

Söz meclisten dışarı
bizim bu forumda taht ile kurulup 2 tık banla tahçı alınan çok kulup oldu
bizim forumun kulup sayısı ingiltere tüm futbol liglerinin takım sayısını topla yine karşıyalamaz.
bu kulup işine bir resmiyet getirin bunu deniyorsunuzda bir türlü tutturamıyorsunuz şimdik ben A.B.C kulubune üye olacam karşılıgında ne katacak bana
renkli yazımı yada imzama şu kulup bu kulup diye PNG mi olacak hadi be çokta gerekli degil yani.

kulup kuruyorsanız halı saha topçusu muamelesi görmesin adam kendini özel hissetsin. bide amatör lig topcusu gibi yoldan geçeni alıp saha içine sokmasınlar onunda zorlugu olsun

adamlara bir oda verin grublaşmak degil ama adamlar kendilerini özel hissetsin bir nebze bunu bizlerlen karşı karşıya getirerek degil. belli bir ortam hiraşisi ile
siz anladınız mevzuyu bu adamların yolunu açın.
bide yardımsever üyeler diyede isim olmasın ya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.