Yarıyıl tatilini hangi oyunu oynamalıyım diyen arkadaşlar buraya

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
"Hangi Oyun" Diyenler Buyrun . . .

Evet Kardeşlerim Hangi Oyun Diyenlere Bu Benden Sadece Tavsiyedir.

xGoEBy.jpg

Oyunun Adı "Mount Blade Warband"​

Oyun Mantığı 6 Krallık'ın (Nord, Veigar, Rodok, Saranid Sultanlığı, Kerkit Hanlığı, Sıvadya) "Kelradya" Adı Verilen Toprak Parçasının Sahini Olmaktır.

xE5bPn.jpg

Oyun Haritasından Bir Görüntü (Şehir Ve Kaleler)

x3YNE4.jpg

Oyundaki Karakterlerden Alıntı (Derebeyler)

wO7kDQ.jpg

Elbetteki Krallıkların Hükümdarları

e7MYB5.jpg

Tabiki Bunların Yanı Sıra Haritada Rastladığınız Kişi İle Konuşma Özelliği Cidden Oyuna Ayrı Bir Hava Katmıştır.

KD4E5O.jpg

Kendi Ordunuzu Kurabilir.

w1M4Bj.jpg

İstediğiniz Özelliklere Sahip Olabilir.

xGoEXr.jpg

İstediğiniz Eşya Dizilimine Sahip Olabilirsiniz.

e28y3E.jpg

Hatta Ve Hatta Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz.

eW14LQ.jpg

İyi Bir Derebey Olmanız Taktirde Kralınız Size Köyler, Şehirlerin Sahibi Yapabilir.
Bunun Yanı Sıra Oyunda Evlenmeye Kadar Herşey Düşünülmüştür.

Son Olarak Oyunun Arayüzü Türkçe Olmakla Beraber Oyunun Geliştirme İşlemi Türkler Tarafından Yapılmıştır.

Oyun Türk Yapımı Olduğu İçin Forumda Crack'i Paylaşmak Yasaktır Ama Steamden Satın Alabilrsiniz.

İYİ EĞLENCELER . . .

Son düzenleme:

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
her şeyden önce monoton bir sistem var oyunda.Tamam Türk yapımı olabilir ancak bazı ayrıntıları gözden kaçırmışlar.Oyun dediğinin ayrıntısı dahi kaliteli olacak.Bu oyunda bu yok işte.
Tabiki herkesin zevki farklıdır benim görüşüm bu.Teşekkürler.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
her şeyden önce monoton bir sistem var oyunda.Tamam Türk yapımı olabilir ancak bazı ayrıntıları gözden kaçırmışlar.Oyun dediğinin ayrıntısı dahi kaliteli olacak.Bu oyunda bu yok işte.
Tabiki herkesin zevki farklıdır benim görüşüm bu.Teşekkürler.

kardeşim bu mount bladenin yükseltilmiş versiyonudur. yani oyundaki hemen hemen butun detaylar ve buglar giderilmiştir

ayrıca oyun isveçler tarafından yapılmış , turkler tarafından gelişitirilmiş bir oyundur.

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
bu oyunu harita olarak gezerken strateji konumunda fakat savaşlar da ve saray içlerine girişte ise tamamen siz yönlendiriyorsunuz , hatta savaşlarda düşman tarafın askerlerini tek tek ctrl+f4 ile öldürüyodum hiç bulaşmadan , güzel oyun ;)

melihkinq

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
335
0
Oynadığım fakat bi zamandan sonra bıktığım oyunlardan birisi oynamak isteyenlere tavsiye ederim güzel bir oyun.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
Nicotin kardeşim ctrl f4 yapınca adamlar tek tek bayılıyor ayrıca oyun kapana biliyor :) ama ctrl alt f4 yapınca düşmanların hepsi bayılıyor böylece hepsinden kurtuluyorsun :)

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
Nicotin kardeşim ctrl f4 yapınca adamlar tek tek bayılıyor ayrıca oyun kapana biliyor :) ama ctrl alt f4 yapınca düşmanların hepsi bayılıyor böylece hepsinden kurtuluyorsun :)

kardeşim tam hatırlamıyorum :D yıllar geçti bunu oynayalı ama bir iki sefer bilgisayarım kapanmıştı alt+f4 yapmıştım :D :D

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
bu oyunu harita olarak gezerken strateji konumunda fakat savaşlar da ve saray içlerine girişte ise tamamen siz yönlendiriyorsunuz , hatta savaşlarda düşman tarafın askerlerini tek tek ctrl+f4 ile öldürüyodum hiç bulaşmadan , güzel oyun ;)

öyle yapınca 1 gıdam zevki olmuyor yaw en iyisi topluyacan yeniçeri muhafızları kapıkuluları fena :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.