Yaşam Zorlukları Çabaları#Bakarsanız Birşey Kaybetmezsiniz.

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Merhaba arkadaşlar ben özgür bi hacker olma sevdasıyla girdim gruba yani bi hacker olamasamda biseyler öğrenebildim şimdi size kendimden biseyler anlatmak istiyorum ilk girdiğimde buraya ailemden çok tepki aldımhacker kelimesini duyan herkes kötü bişey sanıyor ama değil sonunda onlarda yaptıklarımı kabullendiler bende bilgisayara olan yatkinlik teknolojiye olan yatkınlık var.Okulda çoğu kişi sevmez beni uzaktan egoist birisine benziyorsun derler kendini beğenmiş falan vs. ama tanıyınca çok sey değişir.Zamanında herşeyi benim ogrettigim arkadaşlarım bana düşman oldular tek başıma gezdigimi bilirim okulda ister inanin ister inanmayın o günleri forumda gezerek geçirdim.Herzaman tek isteğim kimseye muhtaç olmamak ve 1 tane ya 1 tane samimi sevdigim dostum olsun istemişimdir ama olmadı bende sanalda aradım ve çok iyi dostluklar kurdum.Neyse devam edelim muhtaç olmamaktan yani çoğu kisiye bana yardım etmesi için mesaj attım kimi başından savdı hatta bi keresinde küçük bi çocuk abi diyeceksin ben senden daha çok bilgi biliyorum dedigi bile oldu o gün kafaya koydum benimle ne olursa olsun yaşın benden büyük olsun küçük olsun arkadaş olmak istermisin?

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
2
266
Konya
Arkadaş olmak kelime ile olmaz diye düşünüyorum. Teğmenim istek gönderiyorum dilediğiniz zaman sorununuzu/sıkıntınızı anlatabilirsiniz (=

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Herzaman yazabilirsin :) Aramıza hoşgeldin forum kurallarını ve misyonunu okumayı ihmal etme.

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Aynen arkadaş olmak kelime ile olmaz ama benim kötü anımda derdimi dinlemeyen arkadaşım bile yani derdin olursa derdini anlat diyen sınıf arkadaşım ile hic tanımadığım birisinin teklif etmesi garip degilmi hersey ihtiyaçtan doğuyor

Herzaman yazabilirsin :) Aramıza hoşgeldin forum kurallarını ve misyonunu okumayı ihmal etme.

Önceden vardi üyeligim ama aktif degildim ilgin ve teklifin için cok saol beni mutlu ediyor teklif etmeniz bile

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
2
266
Konya
Aynen arkadaş olmak kelime ile olmaz ama benim kötü anımda derdimi dinlemeyen arkadaşım bile yani derdin olursa derdini anlat diyen sınıf arkadaşım ile hic tanımadığım birisinin teklif etmesi garip degilmi hersey ihtiyaçtan doğuyor

Düşen acı çekenin halinden anlıyor demek ki (=

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-

Birbirimizi tanımaya gerek yok ben megatım sen orcan46'sın ilişkilerin arasında kişisel bilgi girdiği zaman önyargı oluşuyor bence .
Sonuç olarak derdini rahatça anlatabilirsin .

h6lil

Üye
13 Ocak 2018
160
0
Adana
Forumda arkadaştan öte aile hissiyatını yaşıyorum şahsen ben ne zaman istersen bana da mesaj atabilirsin kafana da takma bence bu tarz şeyleri yalnız takılma falan,ben arkadaşlar arasında çok sevilen biriyim fakat bana sahte geldikleri için bir çok zaman yalnız takılıyorum bende sırf yeteneklerin için senle arkadaş olmak isteyenler de olacaktır mutlaka.

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Birbirimizi tanımaya gerek yok ben megatım sen orcan46'sın ilişkilerin arasında kişisel bilgi girdiği zaman önyargı oluşuyor bence .
Sonuç olarak derdini rahatça anlatabilirsin .

Yok be daha ne önyargısı yani ben igneyi ben kendime batırdım başkasına batırmam

Forumda arkadaştan öte aile hissiyatını yaşıyorum şahsen ben ne zaman istersen bana da mesaj atabilirsin kafana da takma bence bu tarz şeyleri yalnız takılma falan,ben arkadaşlar arasında çok sevilen biriyim fakat bana sahte geldikleri için bir çok zaman yalnız takılıyorum bende sırf yeteneklerin için senle arkadaş olmak isteyenler de olacaktır mutlaka.

yeteneklerin icin arkadas olmak isteyen isi düşünce gelip giderler okulumda hic erkek yok yani kız imamhatip gibidir yani 2 3 samimi kız var herşeyi konuşamıyorsun ki

Dertsiz başmı olur hocam
Geceleri hüzün basıyor insanı
Yaz istediğin zaman dertleşelim

Saol be hocam istek atıyorum

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Okulu bırakma sebebim bütün hocalarım severdi bilgisayarlara akıllı tahtalara bakım yapardım hocaların bi sıkıntısı olurdu bana gelirlerdi aile gibiydik özlüyorum o günleri diğer çocuklara ayak uyduramazdım
Herşey bitmiş değil kendi eğlencemi kendim buluyorum kendi kendimi sevindirmeyi başarıyorum forumda abilerim var güzel birşey kendi yolumuzu kendimiz çizeceğiz kimseden fayda yok

Son düzenleme:

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Merhaba arkadaşlar ben özgür bi hacker olma sevdasıyla girdim gruba yani bi hacker olamasamda biseyler öğrenebildim şimdi size kendimden biseyler anlatmak istiyorum ilk girdiğimde buraya ailemden çok tepki aldımhacker kelimesini duyan herkes kötü bişey sanıyor ama değil sonunda onlarda yaptıklarımı kabullendiler bende bilgisayara olan yatkinlik teknolojiye olan yatkınlık var.Okulda çoğu kişi sevmez beni uzaktan egoist birisine benziyorsun derler kendini beğenmiş falan vs. ama tanıyınca çok sey değişir.Zamanında herşeyi benim ogrettigim arkadaşlarım bana düşman oldular tek başıma gezdigimi bilirim okulda ister inanin ister inanmayın o günleri forumda gezerek geçirdim.Herzaman tek isteğim kimseye muhtaç olmamak ve 1 tane ya 1 tane samimi sevdigim dostum olsun istemişimdir ama olmadı bende sanalda aradım ve çok iyi dostluklar kurdum.Neyse devam edelim muhtaç olmamaktan yani çoğu kisiye bana yardım etmesi için mesaj attım kimi başından savdı hatta bi keresinde küçük bi çocuk abi diyeceksin ben senden daha çok bilgi biliyorum dedigi bile oldu o gün kafaya koydum benimle ne olursa olsun yaşın benden büyük olsun küçük olsun arkadaş olmak istermisin?

Boş ver kafayı fazla takma....

Unutma;

İnsanların senin hakkında ne düşündükleri önemli değildir.As olan senin kendin hakkında ne düşündüğüdür.

Kendisine "ben bilgiliyim" diyen biri aslında "Cahilin ve Ahmağın " önde gidenidir.

Son Söz;

Ustalar susar, cahiller çok konuşur.

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Boş ver kafayı fazla takma....

Unutma;

İnsanların senin hakkında ne düşündükleri önemli değildir.As olan senin kendin hakkında ne düşündüğüdür.

Kendisine "ben bilgiliyim" diyen biri aslında "Cahilin ve Ahmağın " önde gidenidir.

Son Söz;

Ustalar susar, cahiller çok konuşur.

ooo hocam saolun

Çok karışık durumlar 2 yıl oldu yinede kafayı bozdurdu
İçinde hep bir sıkıntı kalıyor

o gtmedigin yillar koyar ama

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Her Zaman Yazabilirsin İstek Atıyorum Benim de Senden Farkım Yok Biriyle Konuşmak İyi Gelir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.