Yatay Geçiş Yapabilir Miyim?

Melankolik910

Yeni üye
8 Mar 2023
42
1
dostlar nasıl olsa yatay geçiş yaparım diyip dersleri salmıştım şimdi okudum ki notların %60 alınıyormuş başvurularda dostlar 3 tane üni yazıcaktım sıralamam 1.3milyon o okulların sıralaması 1.3milyon ile 1.5milyon arası ya dostlar hiç kazanma ihtimalim yok mu

g1opg5o.jpg

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,141
358
dostlar nasıl olsa yatay geçiş yaparım diyip dersleri salmıştım şimdi okudum ki notların %60 alınıyormuş başvurularda dostlar 3 tane üni yazıcaktım sıralamam 1.3milyon o okulların sıralaması 1.3milyon ile 1.5milyon arası ya dostlar hiç kazanma ihtimalim yok mu

g1opg5o.jpg
selamlar
Yatay geçiş için tercih ettiğin üniversitenin şartlarına göre değişir gitmek istediğin üniversitenin öğrenci işlerini araman gerekli ancak bende yatay geçiş yapmıştım benim geçiş yaptığım üniversite alttan ders olmama ve genel ortalamanın 2.50 ve üstü olma şartı taşıyordu dediğim gibi üniversiteler arasında bu durum fark ediyor arayıp bilgi alman en sağlıklısı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.