Yaygın Kullanılan Programlama Dilleri | Genel Bilgiler & Teknik Detaylar

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum , gerçekten çok manidar ve önem arz eden bir konu.

ByZv

Yeni üye
14 Ocak 2019
15
0
Cehennem!
Merhabalar Sayın " Arge Tim Lideri " artık hayatımızın birçok alanına yerleşmiş olan arduino proglamlama dilini es geçiyorsunuz günümüzde birçok firma şu anda arduino proglamlama dili üzerinden işlemlerini yapmaktadır.Eğer eklerseniz veya yeni paylaşım yaptığınızda eklerseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.

İyi Forumlar Dilerim.

14 Ocak 2019
127
0
NPCAN GARDAŞ
Sayın Co-Adminim (Komutanım), Visual Basic'i de ekler misiniz? O da yaygın olarak kullanılıyor diye biliyorum ve bu kategoride anlatımı yararlı olur diye düşünüyorum.
Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mysorfilox

Üye
17 Ocak 2019
168
28
Ankara
Başta Ar-Ge Tim ' ın Lideri Olan Keylo99'a Ve tüm Üyelerinin Ellerine sağlık Tht Gibi bir grupta Astegmen Rütbesine sahip Olmak bile bole güzel bişi Ayretten Yeni Başladım bu Konu Harika Çok yararlı Oldu Cidden Bu diller üstünde Ugrasacagim.
Allah bu ülkeyi Mehmetcigin ' den Ve Siber Alemin Kralı Olan THT'Yi Başımızdan Eksik Etmesin.

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
[ı]arkadaşlar bu benim görüşüm siz ister örnek alın ister almayın benim için hacker olmak falan hack için html,css,php ,az python yeter bence ben kendi hack aracımı yazmam zaten var kodları inceledikten sonra kullanıyorum aracı html,css,php hack ne alaka diyenler için hackin %80 i sosyal muhendisliktir script yazabilirsiniiz bazıları scripte virüs gömyo oyuzden [/ı]

oneXR

Yeni üye
23 Şub 2019
1
0
Hocalarım ve arkadaşlar ben bu konular hakkında sıfırım ama öğrenmek istiyorum bana yardım edebılecekler ulaşabilırmı

saygılar iyi geceler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.