Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

Arawns

Üye
14 Şub 2016
209
0
İstanbul

OYUN SIFIRLANMIŞTIR HERKES EŞİT ŞEKİLDE TEKRAR BAŞLATILDI ! 26-10-2015

Oyun Özellikleri :

Klan :

->Klan Kurma
->Klan Savaşı
->Klanı Devretme
->Klan içi Pazar
->Klana Bağışta Bulunma
->Klandakilere Toplu Mesaj Gönderimi

Bireysel :

->Pc alarak güç kazanma
->Firewall alarak savunma kazanma
->Başkalarını Hackleyerek güçlerini azaltıp paralarını alma
->Başkasına Para Gönderimi
->Başkasına Mesaj Gönderimi
->Bankaya Para Koyup Para Çekme
->Elmas bozdurma

Vip Özellikleri :

- Her dakika 1000 para kazanır. ( Günde 1.440.000 Para )
- Her dakika 1000 güç kazanır. ( Günde 1.440.000 Güç )
- Her dakika 1000 savunma kazanır. ( Günde 1.440.000 Savunma )
- Vip odasına giriş yapabilir.

Elmas Satışımız Açılmıştır ! (Oyunun Geliştirilmesi hosting ve domain ücretleri ödenmesi için)

(Not: Yeni Hosting Sözleşmesine Göre Oyun 2016 kasım ayına kadar açık kalacak daha sonra süre tekrar uzatılacaktır)

1 ELMAS = 10.000.000 PARA

5 Elmas 3,00 TL
10 Elmas 5,00 TL
25 Elmas 11,00 TL
50 Elmas 19,00 TL

Güvenmeme durumu olmasın diye ödemeyi paypal üzerinden yapıyorum herkes istediği gibi ödeme yapabilir

Güncellemeler :

->Oyundaki tekerlek sorunu düzeltildi sayfalarca rahatça aşağıya inebilirsiniz
->Oyundaki herkese 100 elmas verildi ve oyuna başlangıç elmas sayısı 50 ye yükseltildi
->Listelemedeki yazı puntoları düşürüldü dışarı taşma olayı kaldırıldı
->Artık en iyi 20 hacker listesi en iyi 100 hacker olarak değiştirildi daha fazla kişinin gözükmesi için
->Herkes klan kurabilsin diye klan kurma ücreti 50 elmas değil 5.000.000 para olarak değiştirildi
->Elmas alışverişi ve elmas dönüştürme, bilgisayar ve firewall alışverişi düzeltildi. Örneğin 100 elmas varsa 100 elması paraya dönüştürmek istendiğinde kod hatası yüzünden 99 tanesini dönüştürülebiliniyordu şimdi sıfır kalıncaya kadar harcama yapılabiliniyor
->Çoğu sayfadaki punto ve türkçe karakter hataları düzeltildi.
->Her gün okunmuş raporlar otomatik olarak silinecek. Görmediğiniz Raporlar kalacak
->Mesajlarınızı Tek tek silebileceksiniz
->Referans sistemi geldi ! arkadaşlarınızı oyuna davet ederek ödül kazanabilirsiniz
->Tasarım ve grafikler geliştirildi
->Saldırı sistemi geliştirildi ve detaylandırıldı
->Mesaj-Rapor bildirim sistemi eklendi !

Merhaba arkadaşlar, Yazı tabanlı hack oyunumu yaptım. Henüz grafik olarak hiç bir şey yok yazı üzerinden oynanıyor. Dükkandan bilgisayarlar satın alıp güç kazanıyor anti virüsler alıp savunma kazanıyor sonra diğer hackerlara arena bölümünden saldırarak kapışmalar yapabiliyorsunuz. Grafik bilgim olmadığı için henüz resimler yok. Ama en kısa zamanda ekleyeceğim sizce nasıl olmuş? Piyasada hack üzerine pek fazla oyun olmadığı için hack üzerine yaptım. Oyun şuan acemice her gün updateler yapacağım ( Reklam olarak algılanmasın)

Oyuna Gitmek Için Tıkla

Flood yapmadığınız sürece oyunla ilgili sorularınızı bu başlık altından sorabilirsiniz

OYUN REKORUMUZ 14 DAKİKA İÇERİSİNDE 1218 ÜYELER ARASI SALDIRI YAPILDI !!

Oyuna Klan savaşları eklenmiştir. Klanınızı kurup diğer klanlar ile savaşabilirsiniz !

Girdim Kayıt Oldum Falan Ama Benden Kaynaklı Galiba Yazıların Bazı Harfleri Yoktu Biraz Daha Uğraşırsan Oyun Tutulur

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Hesap açdımda çok grafiksel anlamda düşük bir oyun yarıca özelliklerde fazla degil geliştirilebilir
Kullanıcı adım hsyn34 isteyen para atabilir :)

ayrıca oyunda açık buldum sistem çökse bile tekrar başlıyorsun :)

Son düzenleme:

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Hesap açdımda çok grafiksel anlamda düşük bir oyun yarıca özelliklerde fazla degil geliştirilebilir
Kullanıcı adım hsyn34 isteyen para atabilir :)

ayrıca oyunda açık buldum sistem çökse bile tekrar başlıyorsun :)

o oyundaki bir açık değil otomatik olarak yenileniyor sistemler o özelliği henüz kapatmadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.