Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
konuyu ilk açtığın günü görmüştüm okadar gelişmiş değildi ama taktir edilesiydi oyunu geliştirmen söylenmişti şuanda müthiş özellikler eklenmiş başarılarının devamını dilerim :)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
konuyu ilk açtığın günü görmüştüm okadar gelişmiş değildi ama taktir edilesiydi oyunu geliştirmen söylenmişti şuanda müthiş özellikler eklenmiş başarılarının devamını dilerim :)

Teşekkür ederim :) ilk günden beri sistem olarak gelişti ama grafik olarak çok bir gelişme yapamadım ama sıfırdan tekrar yapmayı düşünüyorum bu oyunu

ENSBLT

Üye
21 Kas 2015
94
0
Oyundaki Nick: GameR Elmas Atarsan İyi Olur :D

Bide oyunda sistem çöktü diye bir sayfa açılıyor sistemi sadece bir kere mi yenileyebiliyoruz?

Eğer 1 kere ücretsiz dirilme hakkımız varsa ve diğerleri parayla(elmasla)oluyorsa bug buldum ...

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyundaki Nick: GameR Elmas Atarsan İyi Olur :D

Bide oyunda sistem çöktü diye bir sayfa açılıyor sistemi sadece bir kere mi yenileyebiliyoruz?

Eğer 1 kere ücretsiz dirilme hakkımız varsa ve diğerleri parayla(elmasla)oluyorsa bug buldum ...

normalde çökme sistemi var oyunda fakat şuan aktif değil. 1 Dakika içinde sistemin otomatik düzelecek çökerse

kaffkef

Üye
19 Şub 2016
98
0
Teşekkür ederim :) aslında nerdeyse 1 yıl önce yaptım bu oyunu ama yayına koymamıştım şimdi koydum bakalım ne gibi sonuç verecek :) eğer oynayacaksan üye ismini mesaj ile yolla 50 elmas atıyım hemen :D
ogulcan kral ne zamandandır kayıt yapmak istiyodum habire hata alıyodum az önce kayıt olmayı başardım yeniyim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.