Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

TheWhoIAm

Uzman üye
27 Şub 2016
1,248
0
Siber Dünya
Oyunda açık bulmuş ve 2-3 arkadaşıyla beraber birleşip hile yapanlar var. Sistem tespit etti inceledim özelliklerinin bazıları sıfırlandı bazıları düşürüldü. hile yapmanız sadece bir süreliğine eğlenmenizi sağlar. açıkları söyleyin kapatayım elmaslarınızı alın normal oynayın yoksa böyle sürekli sıfırlanmaya devam edilir

ben açığı söyleyemem kardeşim sınırsız elmas var
15 elmas için niye bütün açığı söyliyimki

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
ben açığı söyleyemem kardeşim sınırsız elmas var
15 elmas için niye bütün açığı söyliyimki

Her açık bildirme 15 elmas. Ayrıca sınırsız elmas olamaz. sıfırlanırsın. yani istediğin kadar açık saklayabilirsin sen yapmasanda başkaları bulunca söylüyor ve açık kapanıyor ödülünüde alıyor. Sen hile yapabilirsin ama açık kapanana kadar devam eder ve sürekli kapatılana kadar sıfırlanırsın sistem tarafından. açık kapanıncada sıfırlanmış halinle kalırsın. Hatta sıfırladığın için açığı söylemeyeceğim demişsin ama hileyi kullandığın için sıfırlanıyorsun aklında bulunsun seçim senin.

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
şu öm ile elmas alma olayı nerde yazıyor kaldırıcam bulamıyorum oyunun ilk günlerinde vardı o yıl 2014 o zamanlar konunun açılış tarihinde bakınca anlaşılıyor :D herkes öm atıyor elmas için ama şuan yok öyle bir şey :D çünkü elmas eskiden sadece güç içindi şimdi klan sistemide gelince ve güç oranları artınca önemli bir şey haline geldi. o fazla para gelenler oyunun ilk resetlendiği zamanlarda saldırarak toplayanlar veya oyunda açık bulduklarında bildirdikleri için ödül olarak verilen elmaslar ile gelişenler

ilk sayfada :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.