Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
BEYLER KONU 2014 TEN BERİ AÇIK BU OYUNU 2 YILDIR GELİR ELDE ETMEDEN AÇIK TUTTUM. YARIN DOMAİN SÜRESİ DOLUYOR HOSTINGDE 2 AY SONRA DOLACAK. OYUNU KAPATIYORUM. YENİSİ ÇIKANA KADARDA KAPALI KALACAK. KONUNUN KAPANMASINI İSTİYORUM. VE ÜYELİĞİMİNDE SİLİNMESİNİ İSTİYORUM. FORUMDA BİR TEK BU KONU İÇİN AKTİFTİM VE OYUN KAPANACAĞI İÇİN KONU VE üyeliğimin KAPANMASINI İSTİYORUM. UMARIM HEPİNİZİ EĞLENDİREBİLMİŞİMDİR. SAYGILARIMLA.. OYUNDAKİ FACEBOOK SAYFASINDAN YENİ OYUN ÇIKACAĞINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. facebook.com/ogulcanoffical (REKLAM ALGILAMAYIN GÖREMEYENLER İÇİN KOYUYORUM ZATEN KONU KAPANACAK)

SkyDown

Yeni üye
31 Tem 2016
38
0
Hayda dostum seni aylardır takip ediyordum iyi bir girişim yapmışsın. Forumun en gerekli işlerinden birini bana göre yapmıştın. Devam etmelisin fakat grafik bakımından ve anlaşılırlık bakımından oyunu geliştirmelisiniz bootstrap ile çok iyi yerlere geleceğini umuyorum 😭 İyi çalışmalar...

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Hayda dostum seni aylardır takip ediyordum iyi bir girişim yapmışsın. Forumun en gerekli işlerinden birini bana göre yapmıştın. Devam etmelisin fakat grafik bakımından ve anlaşılırlık bakımından oyunu geliştirmelisiniz bootstrap ile çok iyi yerlere geleceğini umuyorum 😭 İyi çalışmalar...

Teşekkür ederim :) oyunu asp ile daha güzel şekilde yapacağım fakat işler yoğun olduğundan çok zaman ayıramıyorum. yukarıda verdiğim facebook sayfasından yeni oyun çıkınca yayınlayacağım. 2 yıllık konu 6 yıllık üyelik kapatıyorum haliyle biraz duygulu :eek: forumda sadece bu konu için aktiftim o yüzden konu kapanınca üyeliğinde pek anlamı kalmıyor :/ yinede hepinize desteğiniz için teşekkür ederim. Umarım bu 2 yıl boyunca sizi eğlendirebilmişimdir. Hoşçakalın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.