Yazılım Destek Kulübü | Alımlar Açık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760
Yazılıma Yeni Başlayan veya Başlayacaklar Arkadaşları Bekliyoruz :D

ABTOHAIM

Üye
27 Mar 2023
97
36
G:Sarajevo
Hangi dili istersen.

Buna ben bir şey demiyorum :) en son bir şey dediğimde...

Sen eğitim istiyorsan eğitim. Proje istiyorsan proje.
Python'da sertifika aldım ancak kendimi daha proje geliştirebilecek kadar ileride görmüyorum. Bunun için test falan yapıyor musunuz. Şimdi katılıp daha sonrasında katkı sağlayamazsam üzülürüm.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760
kendimi daha proje geliştirebilecek kadar ileride görmüyorum.
Basit basit işlerle başlayabilirsin. İlla çok gelişmiş uygulamalar yapmana gerek yok.
Bunun için test falan yapıyor musunuz.
Hayır.
Şimdi katılıp daha sonrasında katkı sağlayamazsam üzülürüm.
Grubun amacı yardımlaşmak. Elbet birinin sana dokunacağı gibi senin de birine yardımın dokunur.

Ɲémesis

Ar-Ge Ekibi Lider Yardımcısı
17 Haz 2022
969
1,583
Panama
Yazılıma ilginiz varsa, sizlere faydalı olabileceğini düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.