Yazılım Hakkında

Security55

Üye
17 Ağu 2015
213
0
Yazılımımı hwid + üyelik sistemiyle mysql veritabanı aracılığıyla lisanslıyorum. Öğrenmek istediğim konu şu:
Yazılımı diyelim ki 1 aylık sattım, 1 ay bitince oradaki üyelik pasif kalsın veya silinsin. İnternette konuyla ilgili epey araştırma yaptım fakat gerekli çözümü bu işlerde yeni olduğum için yapamadım. Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ?

Son düzenleme:

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Hangi dili kullanıyorsun bilmiyorum ama bir üyeliği pasif hale getirmek aslında çok kolay. Mysql üzerinde satın alım tarihi ve üyelik bitiş tarihini girersen 1-2 satır kodla o tarihlerde üyelik başlatabilir ya da bitirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.