Yazılım öğrenmek için PC

$4H1N

Yeni üye
16 Ağu 2021
21
7
22
Merhaba.Ben yazılım öğrenmek istiyorum öğrendikten sonrada uygulamak istiyorum herhangi bi türden. örneğin java script.Güçlü bi bilgisayar gerektirirmi.Yani nekadar sistem ister ortalama

Son düzenleme:

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
133
Onun Gözleri..
Merhabalar sizler için şöyle bir video buldum umarım yardımcı olabilmişimdir bana göre yazılım için pek bilgisayarın çok iyi olmasına gerek yok orta bir seviye olsa yeterli ama siz yinede videoyu izleyiniz saygılarımla iyi forumlar diyor iyi akşamlar diliyorum

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
19
Belirsiz!
Merhaba.Ben yazılım öğrenmek istiyorum herhangi bi türden. örneğin java script.Güçlü bi bilgisayar gerektirirmi.Yani nekadar sistem ister orta
Merhaba.Ben yazılım öğrenmek istiyorum herhangi bi türden. örneğin java script.Güçlü bi bilgisayar gerektirirmi.Yani nekadar sistem ister ortalama
DEVREM 8 GB RAM Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz EN KÖTÜ İŞLEMCİ BU OLMASI LAZIM AMA SANA BİRAZ DAĞA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAYIM
-
(GEREKSİZ UYGULAMALARI DOSYA KONUMUNU AÇIP SİLEBİLİRSİN VEYATTA DENETİM MASASINDAN FARK AZ EDER ARDINDAN <WİNDOWS+R> TUŞLARINA BASIP TEMP YAZIP ENTERLEDİĞİN ZAMAN BÜTÜN GEREKSİZ DOSYALAR ÖNÜNE ÇIKAR ORDAN SİL BİRAZCIKDA OLSA YER AÇILIR.)

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Siz yazılım öğreniceksiniz, yapmayacaksınız. Bu yüzden telefondan bile eğitim alabilirsiniz.
Öğrendikten sonra öğrendiğiniz bilgilerle birşeyler yapabilmek için sistem tabiki gerekiyor fakat onunda en üst seviye olmasına gerek yok. Standart bilgisayar işini görür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.