Yedi yıl sonra Esenlikler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Esenlikler, beş ile yedi yıl arası THT'den uzak kalma aramdan sonra tekrar dönme kararı aldım. Geçmişte yönetim içerisi bazı sebeplerden uzaklaşmıştım. Ve şuanda tekrardan kendi profilime girip, konularıma ve mesajlarıma bakınca gülsem mi, ağlasam mı bilemedim. Daha çocuk yaşta buradaydım ve eminim ki kişisel gelişimimde THT'nin bana çocuk yaşta faydaları oldu. En önemlisi Milliyetçi bir şekilde yetiştim, kendi karakterimi oturturken bana faydaları dokundu. Burada kendimden büyük bir çok olgun insan ile sohbet ederek yine gelişimim de katkı sağladı. O yüzden her şey için teşekkürler ilk olarak ve bir yandan da bu hesaba girip, her şeyin daha yerli yerinde olduğunu görünce ve konularımı, mesajlarımı okurken ne kadar cringe olsam da bunları görmem yine benim için mutluluk oldu. Çocukluğumu görebildim burada. Bu foruma emek veren başta adminlerimiz olmak üzere ve yine emek veren değerli THT ailesine teşekkürler. Yine burada olmak beni mutlu etti.
Esen kalın.​

Son düzenleme:

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,273
3,486
Merhaba hocam tekrardan hoşgeldiniz. Ben deniz lionnn memnun oldum. Galiba bende sizin gençliğinizi yansıtacağım. :) İyi forumlar.

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
967
79
Tekrar Hoş Geldiniz Hocam.Bu Forumun Sizin Gibi Yaşlı Kurtlara İhtiyacı Var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.