Yemek Sepeti Bilgi Güvenliği Uzmanı

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,574
767

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Eğitim hayatının kaymağını Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümler okuyarak yemiş,
Menüsünde en az 3 yıllık bilgi güvenliği tecrübesi olan,
Ana yemek olarak menüsünde SIEM, Antivirüs, Mail Security, DLP vb. güvenlik ürün ve teknolojileri sunabilen,
Ara sıcak olarak Uluslararası Bilgi Güvenliği Standartları konusunda tecrübeli(ISO 27001, PCI DSS),
Tercihen genel kabul görmüş Bilgi Güvenliği sertifikalarından en az birinin tadını bilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ekip çalışmasında tahin pekmez uyumuna sahip,
Tatlı olarak, araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş,

İŞ TANIMI

Dünyanın en büyük mutfağında sistem / ağ ekibinde yer alacak,
Bilgi Güvenliği zafiyet ve ihlallerini takip etmek, incelemek, raporlamak ve gerekli aksiyonların alınması,
Güvenlik denetim ve izleme ürünlerini (SIEM, DLP, Zafiyet Tarama vb.) yönetmek ve etkin kullanması,
Tehdit senaryolarını oluşturmak, risk giderici aksiyon planlarını hazırlamak ve takibinin yapılması,
Güncel siber tehditleri takip etmek, gerekli önlemlerin alınmasını sağlanması süreçlerinden sorumlu olacak Bilgi Güvenliği Uzmanı arıyoruz.

Aday Kriterleri

Tecrübe:

En az 3 yıl tecrübeli adaylar

Eğitim Seviyesi:

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Başvuru:

https://www.kariyer.net/is-ilani/yemeksepeti-bilgi-guvenligi-uzmani-2435472

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.