[YENİ] 2 Saatte yaptığım yeni oyunum!

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Merhaba, öncelikle her yeni uygulama-oyun paylaşımımda yaptığım gibi kendimi kısaca tanıtayım. Beni bilenler bir önceki "3 saatte yaptığım yeni oyunum!" konumdan biliyorlardır zaten. Kodlamaya 10 yaşımdayken kendi kendime başladım. O zamanlar Türkçe kaynak bulmak zor biraz zor olduğu için, öncelikle İngilizce'mi hallettim. Şu an B2+ (Pre Advanced) seviyesindeyim ve o günden bu güne kadar Python, C# ve Java öğreniyorum ve Google Play Store üzerinden aylık 1 uygulama-oyun yayınlıyorum. Şu an 16 yaşındayım. :) Şimdi içeriğe geçelim...

Artık böyle basit oyunlar yapmayı düşünüyorum çünkü mağazada, hep böyle dandirikten oyunlar büyük dilimi götürüyor. :) 3 boyutlu oyunlarım vardı, onları yayından geçici olarak kaldırdım. Böyle oyunlarda bir kitle edinene kadar bu tarz oyunlar yapmaya devam edeceğim. Yurtdışı üniversite için para biriktirmeye çalışıyorum.

Bir önceki konuma gitmek için tıklayın: 3 Saatte yaptığım yeni oyunum!

Oyunu bu sefer yaparken, saate bakarak yaptım. Tam olarak ne kadar tuttuğu şu şekilde;
  • 13 Dakika çizimler (Ağaçlar, arkaplan, karakter vb.)
  • 49 Dakika kodlama ve bug çözümü
  • 4 dakika icon tasarımı
  • 15 dakika hizalama, düzenleme vb. diğer ayarlar
  • 3 dakika reklam entegrasyonu
  • 10 dakika oyunu arada bir telefona atıp test
Toplam: 1 Saat 34 Dakika

Bir önceki oyunu yapışımdan bu yana 1-2 gün geçtiği için bu sefer fazla zorlanmadım, tak tak hızlı hızlı bitti :)

İndir tuşuna bastıktan sonra, 5 yıldız verirseniz çok sevinirim. Tamamen inmesine veya oynamanıza gerek yok. Siz bilirsiniz... :)

X6GkB3.png

oV5EBb.png

VDOE4Z.png

Z36YGG.png

Oyunu İndirmek İçin: TIKLA

Merak edenler için; Oyunu Unity ile yaptım, başka bir oyun motoruyla değil :)
Yapım aşamasından bir görsel;

4zAlqG.png

Eski konuma 1400 kişi bakıyor, 26 kişi indiriyor. Rica ediyorum, biraz daha destek :)

Son düzenleme:
28 Haz 2013
245
0
Eski konularına göz attım yaşın genç, İngilizceye merakın var, teknolojiyi takip ediyorsun ve güzel işler çıkarıyorsun. Geleceğini çok parlak görüyorum bu şekilde devam et

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
eh işte ketchap oyunları varken buna bakmazlar. Ama türklerin yaptığı oyunlara baksalar çok iyi olur.

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Oyun güzel daha iyilerinide yapabilirsin diye düşünüyorum başarılarının devamını dilerim tebrikler

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
eh işte ketchap oyunları varken buna bakmazlar. Ama türklerin yaptığı oyunlara baksalar çok iyi olur.

Ketchupp ve VOODOO da başladıklarında şuanki oldukları kadar iyi indirmeler almıyorlardı ve onların oyunlarının tutma nedeni Instagram'da deli gibi reklam vermeleri :)

Oyun sayısı arttıkça, geliştiriciin adı akılda kalır.

Uygulamada aşırı reklam var yanyıyorum reklam

Popüler oyunlardakiyle aynı miktarda reklam var. Cevap basit, "yanmayın" :)

Artık 2 3 saatlik oyun yapmayı bıraksan + oyunları türkçe yapsan super olur

Türkçe: 80 Milyon kişi
İngilizce: 1.5 Milyar kişi

"Artık"? Yeni başladım bu 3 saatte oyun konseptine. Ayrıca artık mağazada bu tarz casual-arcade oyunlar çok tutuluyor. Örnek;

• Stack
  • Flappy Bird
  • AA
  • Knife Hit
  • Helix Jump
  • Jelly Jump
  • Zig Zag

Moderatör tarafında düzenlendi:
29 Tem 2008
66
0
cokkk iyi peki kaç tane oyunun var nekdr kazanıyosun ?
oyuynların icin reklam veriyormusun ?

Walpaper uygulaman varmıs baktıum da bu uygulamadaki walpaperlari kendin mi cektin ne yaptın google dan mı buldun telif gelmiyor mu resimlerE ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.