Yeni Andrid RAT Spy Note 4.0 [Artık Bağlantı Sorununa Son] /20071999

Sabite Alınmalı mı ?

• Evet

Oy: 234 81.0%
  • Hayır

Oy: 55 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    289
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ananimus

Üye
19 Ağu 2017
139
0
port açık spynotea giriyorum apk birleştirip build ediyorum ama attığım cihazda yine iconsuz apk yükleniyor ve launcherda gözükmüyor ne anladım birleştirmekten ben orjinal apk olarak gözükmesini istiyorum

PHONEANGEL

Üye
8 Ocak 2017
84
0
1-İlk Önce Ana Menüden "Uygulama Yöneticisi" [Simgesi Mor Renkli] ona giriyorsunuz

2-"Ön Yükleme İyileştirici" isimli bölüme tıklıyorsunuz [Yeşil Roket Simgeli]

3-Sonra Oradan Oluşturduğunuz Trojanı Bulup Düğmesini Aktifleştiriyorsunuz. bu işlemlerı nerden ve nasıl yapıyoruz yardm lütfen

eyuperdm

Yeni üye
30 Eyl 2017
22
0
yardımcı olursanız bana çok memnun olurum çünkü böyle bişeye çok ihtıyacım var bu yüzden aşama aşama gitmem gerek

eyuperdm

Yeni üye
30 Eyl 2017
22
0
ŞİMDİ bunu indirdikten sonra port açıcam ama nasıl açılır nerden acılır bilmiyorum lütfen yardımcı olun

turan7474

Yeni üye
19 Ağu 2017
2
0
SABAHTAN BERİ SERVER OLUŞTURMA EKRANINDA KALIYORUM TCP ve UDP PORTLARI FULL 2222 ŞEKİLNDE AÇIK DUCKDNS AÇIK HERŞEY AÇIK AMA YÜKLEME AŞAMASINDA M*L GİBİ KALIYOR AHANDA RESİM LİNKİDE AŞŞAGIDA LÜTFEN BİRİ ÇÖZSÜN ŞU İŞİMİ ÇOK LAZIM BANA BU RAT

https://i.hizliresim.com/AkVVBv.png
l
Aynı sorunu yaşadım. Windows u tekrar kurdum 32 bit yine olmadı .Sıonra tekrar günce 64 bitwin7 kurdum .güncel net frame.. 4.71 sürümü ve güncel java 8- 151 sürümünü kurdum. Bu sefer problem ortadan kalktı. Henüz serveri denemedim :)

Son düzenleme:

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Büyük cihazlarda bir işe yaramıyor telefon güvenlik taraycıları buluyor samsung'un updatesi gelen bütün telefonlar artık virüsü buluyor.

roker1

Yeni üye
24 Ağu 2017
9
0
usta senın vırustotal temız fakat ben tarattıgımda 57/33 vırus bulmakta normal mi ? yazılımsalmı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.